Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jár e második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jár e második esély egy feleségnek, anyának, ha elkövetett egy hibát?

Figyelt kérdés
Ha a férj igazán szereti a feleségét, akkor megbocsájt egy botlást és nem mondja azt hogy beadja a váló pert.

2014. nov. 24. 15:29
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a te, meglehetosen rosszindulatu ertelmezesed."


Igazad van. Naiv volt és nem tudta mit csinál. Azt sem tudta mi az.


Üdv a valóságban.

2014. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kedves "nem acsarkodó, nem ítélkező" hozzászóló, a megcsalást még csak-csak meg lehet bocsátani, megbotlott, van ilyen.

De! És most nagyon figyelj, mert látom nem jutott el a tudatodig, amit írtam!

Az, hogy a hölgyike mindent hátrahagyott volna, csak hogy tovább térdelhessen a főnök előtt, majd mivel főnök nem igényelte tovább szolgálatait, a hölgyike nem kaposkúszásban, hanem se..get földhöz verve, követeli, hogy neki pedig meg kell bocsátani, mert csak megbotlott, ez mindent visz!

Csak azért menne vissza a férjéhez, mert a főnök kidobta!

Szerinted nem pofátlan egy kicsikét?

2014. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
0%

Nem latom hogy kovetelne a megbocsatast. Egyszeruen nem erti hogy miert nem bocsatanak meg. Ez vagy butasag, vagy naivsag, vagy akarmi, tokmindegy.


De ki vagyok en hogy eliteljem ot, mert hulyesegeket csinalt? Nem artott nekem, nem is ismerem, a csaladjat sem ismerem, kozom nincs hozza. Miert kellene hogy ez engem felbosszantson annyira, hogy itt verjem a nyálam hót agresszivan? Plane ugy hogy nem is ismerem az egesz sztorit, ti sem ismeritek, a hianyzo reszeket meg a fantaziatokkal, a sajat szemelyisegetek altal sugallt dolgokkal toltitek ki.


Nem vedem en ot egy percig sem, csak erdekesnek tartom a reakciokat. Plane ugy hogy tudom: az elet bonyolult dolog. Meg az emberek is bonyolultak. Nem erdemes primitiv modon leegyszerusiteni.

2014. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
A kérdező meg lelécelt, észrevettétek? :)
2014. nov. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ez a mostani kérdés kicsit más hanglejtéssel íródott, mint az első kérdése!


A kérdezőnek meg feltehetően "dolgozik"...

2014. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
En oszinten sajnalom a kerdezot is. Tenyleg.
2014. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Hát, én egy kicsit sem sajnálom - bár igaz, átkokat sem szórtam rá, csak egyértelművé tettem, hogy ebben a helyzetben szerintem megbocsájtásról szó se lehet... ahhoz az kellene, hogy ne a főnökéről legyen szó, ne több hónapos titkolt viszonyról, és ő maga bánja meg, zárja le és mondja el... vagy ilyesmi.
2014. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen.ismerek olyan esetet,ahol a nő a nős szeretőjéhez leszökdösött a gyerekei mellől éjszakánként.

Símán otthagyta volna őket, meg a párját is, csak koppant ő is, mert a pasi a feleségét választotta.

pedig a nő már eljegyzést! tervezett, meg rögtön szülni akart neki gyereket, el is hintette,hogy terhes.


De miután koppant, neki szerencséje volt, mert a gyerekek miatt vele maradt a párja.azóta neki szült egy újabb gyereket.


Hát, látod kérdező, ez egyénfüggő,van aki megbocsátja, van aki nem....

De készülj fel rá,ha vissza is fogad nagy nehezen,soha nem fogja megbocsátani, és életed végéig felemlegeti majd nagy valószínűséggel...

2014. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Megértem a férjet. Számomra megbocsáthatatlan a megcsalás, akár egyszeri alkalom, akár 10 - szer történt meg, akár egy napig tartott, akár fél évig. Egyre megy. Egyformán undorító és megbocsáthatatlan mindegyik eset. Nem lehet elítélni azt, aki ezzel már nem tud együtt élni. Én sem tudnék.
2014. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Én abban a bűntudatban nem hiszek, ami a lebukás után kezdődik.
2014. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!