Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jár e második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jár e második esély egy feleségnek, anyának, ha elkövetett egy hibát?

Figyelt kérdés
Ha a férj igazán szereti a feleségét, akkor megbocsájt egy botlást és nem mondja azt hogy beadja a váló pert.

2014. nov. 24. 15:29
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
97%
attol függ, mi történt.
2014. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy valaki anya, még ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá egy kapcsolatban. Aki meg tudja bocsátani a hűtlenséget, az tegye, aki nem (a többség), az pedig lépjen tovább. A szülőség nem mentesít semmiféle felelősség alól, sőt, még inkább követendő példát kellene mutatni a gyereknek. Rossz házasságban nem kell benne maradni, de a félrelépés számomra elfogadhatatlan minden esetben.
2014. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
77%
Megcsalásról van szó? Kicsit bővebben is leírhatnád, mert nem mindegy, hogy botlás, ami mondjuk egy egy éjszakás kaland, egy buli után mámorosan, érzelemmentesen, vagy mondjuk hónapokig csalja, esetleg le is lépne a szeretővel, ha tehetné.
2014. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ miről van szó...


Én hiába adnék esélyt, ha az illető férje nem, akarmiről van is szó..

/ megcsalást pl nem bocsájtanék meg, vagy olyat sem, amikro szándékosan akarna rosszat akármelyik csaladatgomnak, vagy nekem, vagy akár a gyerekünknek( bár ezt kétlem)/

2014. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
63%

a megcsalás megcsalás, ha 10gyereket szült neki a nő akkoris.. sőtt.. mégnagyobb szégyen hogy a gyermekei apját csalja meg!!

20/L

2014. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
95%

Jarni nem jar semmi az eletben.


de szerintem mindenki kaphat egy masodik eselyt, plane ha komoly szandek van a kapcsolat rendbehozasara.

2014. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
97%

Egy kapcsolatban soha semmi sem "jar", csak "adhato". Ez az elso amit meg kell tanulni.

Ahhoz hogy mukodjon, ketten kellenek, ahhoz hogy veget erjen, egy is eleg. Ez meg a masodik.

2014. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, az esély nem "jár" hanem "adható" - ahogy többen is írták... és szerintem attól függ miről van szó, és persze az adott emberektől főleg.
2014. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
A főnökömmel volt egy rövid, néhány hónapos kapcsolatom. De azt mondta hogy inkább a családjával marad. Ezt is nagyon nehezen viseltem. Az irodában is kiközösítettnek érzem magam. A férjem válni akar. A kisfiam is mintha távolodott volna tőlem. Valóban ezt érdemlem? Én fontosnak tartom a megbocsátást.
2014. nov. 24. 15:54
 10/60 anonim ***** válasza:
97%
Ebben az esetben nem jár. Nem elkövettél egy hibát, hanem hónapokig hazudtál a férjednek és megcsaltad. És nem azért mentél vissza hozzá, mert megbántad és őt szereted, hanem mert a főnököd megunt téged. Ha nincs ló, jó a szamár alapon maradnál a férjeddel és ezt ő is tudja.
2014. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!