Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van rá esély, hogy megváltozzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy megváltozzon? Vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Vőlegényem elég érdekes természet.

Egyik nap az a baja, hogy üres a hűtő. Másnap vásárolok, az a baj.

Régebben külföldre járt dolgozni, és az volt minden vágya, hogy itthon helyezkedjen el. Ez meg is történt, dolgozott fél évet, és 2 napja felmondott, mert megy újra ki, mégis ott volt a jobb.


Szereti, ha csinos vagyok. Múltkor mondta, hogy büszke rám, és néha vegyek magamnak ezt-azt. Tegnap jött egy 7 ezer Ft-os csomag, ami miatt már neheztelt.


Elteszek pénzt tartalékba. azt mondja valamelyik nap, hogy nyúljunk hozzá, mert igaz, hogy jön a fizu, de ő ma akar vásárolni. Vásároltunk, másnap ez a baj.

Szóval passz, nem értem.

Valaki tud nekem írni valamit erre? Én már teljesen belezavarodtam. Ilyen marad már mindig? Eléggé nyomaszt ez a helyzet.

32 éves nő


2014. szept. 5. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Sok nő ott követi el a hibát, hogy teljes lelkével ,,rákapcsolódik” a férfira, miközben saját maga épülését a háttérbe szorítja – a férfiért él, mindent általa csinál.


Jó dolog nagyon szeretni – és jó dolog szeretve lenni – de személyes tapasztalataim azt mutatják, ha egy nőnek van saját élete – olvas vagy akár hímez – értelmes, örömet szerző elfoglaltságot keres magának, kevésbé tudja a férfiak gyermeteg, vagy akár kritikus, alkalmanként kötözködő viselkedése kizökkenteni, felbosszantani őt.


Mindennek van mértéke és ideje: a szeretetnek és az önbecsülésnek is. Tehát, saját magunkban kell megkeresni az egyensúlyt, hogy tartósan jól érezzük magunkat a bőrünkben.

2014. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Orvos tud erre írni... receptet, neked is meg a pasidnak is...

Vagy egyszerűen nem kéne mindég engedni neki.

2014. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Megváltozni nem fog, és ezek szerint soha semmi nem jó neki. HA te így együtt tudsz vele élni, akkor rendben, ha nem, akkor jobb, ha idöben szakítotok.


Mellesleg ha nem az ö keresetét költöd, hanem neked is van jövedelmed, akkor nem szóljon bele, hogyha néha veszel valamit.

2014. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

És mondtad neki?

Pl. amikor mondja, hogy minek vásárolsz. Mondtad neki, hogy azért, mert tegnap szóltál, hogy üres a hűtő. Miért vettél ruhát? Azért, mert múltkor ezt mondtad.

Szembesíted azzal, hogy össze-vissza beszél? Mit mond rá?

Vannak ebből veszekedések, viták?

Ő egyáltalán észreveszi, hogy téged ez zavar?

2014. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a kapcsolatnak vége. Csak rajtad áll, hogy ezt észre vedd, és akard, hogy ne menj végig azokon a stációkon amiken kedves nőtársaid, míg nm porig alázva szépen a faszi benyögi a végét.


Egy nőnek ilyenkor kell lépni, és befejezni a nyüglődést-mint nálatok.

2014. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Természetesen teljesen higgadtan és nyugodtan emlékeztettem rá, hogy mit mondott tegnap... Meg sem hallotta,mintha nem is emlékezne rá.

Természetesen nekem is van normális keresetem.


Eddig el tudtam fogadni, hogy így viselkedik, de most már egyre jobban szélsőségessé válnak az érzelmei és kijelentései.

2014. szept. 5. 08:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es nagyon jól megfogalmazta, amit írni akartam :)

Kérdező, azt értsd meg, hogy a vőlegényed nem a te életedet éli, nem az tölti ki minden gondolatát, hogy te mikor teszel valamit, amire reagálhat. Ha mond valamit egy adott helyzetben, nem valószínű, hogy azért teszi, hogy te még hónapokkal később is ezen rágódj (ő meg már az adott helyzetet is rég elfelejtette), ha így folytatod, tényleg bele fogsz zavarodni. Attól, hogy valamire nem pontosan úgy reagál, ahogyan te magadban korábban elképzelted, még nem "érdekes természet", csak éppen ő nem te vagy.


Mellesleg: azt kipróbáltad már, hogy megkérdezed tőle, ha nem érted, miért úgy reagál?

2014. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nehéz így megítélni, számít, hogy hogyan mondja, milyen stílusban, egyébként milyen a kapcsolatotok.

Azt is el tudom képzelni, hogy ő ilyen, semmi rossz szándék nincs benne.

De azt is, hogy idegesítő, nagyképű alak.

Neked kell tudni. Biztosan érzed, hogy milyen a kapcsolatotok.

Ha minden rendben, csak ilyen "zavaros", akkor emiatt ne hagyd el. Mindenkinek vannak hibái, idegesítő szokásai.

Ha gondok vannak, és ez is a gondok egyik megnyilvánulása, akkor próbáljatok változtatni rajta, vagy szakítás.

2014. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A múltkor szólt, hogy figyelmeztessem, amikor olyan, mint az apja: arrogáns és bunkó.

Egy korábbi ilyen eset kapcsán csak annyit szóltam, hogy "Mondtad, hogy szóljak, ha... "

Meg sem hallja.

Tudja magáról, említette, hogy ilyen tulajdonságokkal született.

Nem tudom, mit fogok csinálni. Most nyugodt életre vágyom, kellene egy kis érzelmi biztonság egyéb okok miatt is.

2014. szept. 5. 08:56
 10/14 fajédsf válasza:

Én ugyanebbe a cipőben járok, mint a vőlegényed. E mögött két dolog áll. Sajnos amikor az ember külföldre megy egyszer, onnantól kezdve már hontalan lesz, megtapasztalja a jót a sok lóvét még akkor is, ha közbe honvágya van és utálja. Ezek után már nem akar az ember itt élni, dolgozni éhbérért.


Továbbá az ottani mentalitás is ráragad közvetetten v közvetlenül hatással lesz rá, így a szürkeség és az otthonlét pár hónap után unalmassá válik neki és sajnos te is. Ezt vásárlással, s ellentétes dolgokkal próbálja elnyomni magában, mert ő se tudja hogy mi a jó mi van saját magával. Ezt csak úgy tudod megoldani ha meg akarod tartani őt, hogy te is idővel kimész vele. Ő most átalakuló fázisban van és már hontalan ide is meg oda is.


Én ugyanezt csináltam, csinálom. Kapcsolatom ráment, most már csak olyannal ismerkedek -szerencsére találtam is- aki szintén "mozdítható", ugyanabba az országba megy, jön. Tehát velem lesz/marad.

2014. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!