Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van rá esély, hogy megváltozzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy megváltozzon? Vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Vőlegényem elég érdekes természet.

Egyik nap az a baja, hogy üres a hűtő. Másnap vásárolok, az a baj.

Régebben külföldre járt dolgozni, és az volt minden vágya, hogy itthon helyezkedjen el. Ez meg is történt, dolgozott fél évet, és 2 napja felmondott, mert megy újra ki, mégis ott volt a jobb.


Szereti, ha csinos vagyok. Múltkor mondta, hogy büszke rám, és néha vegyek magamnak ezt-azt. Tegnap jött egy 7 ezer Ft-os csomag, ami miatt már neheztelt.


Elteszek pénzt tartalékba. azt mondja valamelyik nap, hogy nyúljunk hozzá, mert igaz, hogy jön a fizu, de ő ma akar vásárolni. Vásároltunk, másnap ez a baj.

Szóval passz, nem értem.

Valaki tud nekem írni valamit erre? Én már teljesen belezavarodtam. Ilyen marad már mindig? Eléggé nyomaszt ez a helyzet.

32 éves nő


2014. szept. 5. 08:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszadó!

Ezt már ő is megfogalmazta, ahogyan te is.

Már én is rájöttem, hogy itthon semmi nem lesz neki jó, mindig elégedetlen.

Ha A-t csinálsz, B a jó.

Eddig 2 városban éltünk itthon, sehol sem jó neki. Engem is megvisel, hogy sosem jó semmi, és az ember óhatatlanul is keresi magában is a hibát: mit nem adok meg neki?

Köszönöm az építő válaszokat. Aki gyógyszerrel akar minket kezelni, annak inkább nem írok semmit. :D

2014. szept. 5. 09:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te szerintem az ex-emmel jársz :)


Na jó, biztos nem, de teljesen jó leírást adtál róla.


Az ilyen embernek saját magával nincs tisztában és nem tudja mit akar.


Én eddigi élet tapasztalatom alapján nem bíznék abban, hogy megváltozik.

Vagy átveszed az irányítást, mert a bizonytalansága hamarosan őrületbe fog kergetni, vagy annyiba hagyod, megszokod, vagy otthagyod.

2014. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Öhhhmm részben magamra ismertem. Legalábbis pénzkérdésben. Én sose voltam gazdag, és emiatt sose költekeztem, aztán mikor nagyritkán meggyőzöm magam, hogy akármilyen kevés is a minimálbér, egy mozit megérdemlek, a mozi után és közben, a bűntudat gyötör, hogy pénzt pazaroltam.

Ez szerintem nem akkora bűn, inkább csak rendet kéne tenni a fejében. Ha van pénzetek, akkor nyugodtan költhetitek, ha nincs, akkor lehet csak szeretné megadni amire vágysz, hogy öltözz csinosan, de frusztrálja a tudat, hogy erre amúgy nektek nem telik.


Üljetek le megbeszélni.

2014. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a nem mindegy, hogy bunkó, vagy csak annyi a baj, hogy bizonytalan magában? Mert ha az utóbbi, azon még lehet segíteni, persze ha ő is partner, de ha esze ágába sincs segíteni magán, akkor vagy így szokod meg, vagy ha nem bírod mellette és nem tudja megadni neked a biztonságot, akkor hagyod. Biztonságot viszont csak akkor fog tudni adni, ha magában is biztos.
2014. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!