Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jár e második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jár e második esély egy feleségnek, anyának, ha elkövetett egy hibát?

Figyelt kérdés
Ha a férj igazán szereti a feleségét, akkor megbocsájt egy botlást és nem mondja azt hogy beadja a váló pert.

2014. nov. 24. 15:29
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
90%

de a megoldást...


megoldás = válás = megszabadulni a csalfa ku*vától...ha megtudtad csalni akkor te nem is szeretted igazán a férjed...megérdemled amit kapsz...remélem a válás után nem kapsz semmit és a férjed talál végre egy normális kedves rendes nőt...


te meg mehetsz amerre látsz...

azért kíváncsi lennék a fordított helyzetre...hiába mondod, hogy megbocsájtanál...ez akkor derülne ki, ha 1:1-ben meglenne a fordított helyzet...edd meg amit főztél...

2014. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező (#18) szerintem totál félreérted a helyzetet... rossz döntés az, ha valaki a karácsonyi partin félrészegen lezavar egy numerát a kollégájával... ez a történet nem egy rossz döntés, hanem jellemhibák tárháza - lásd be, az ember általában nem egy kirúgottan hazasomfordálni akaró hazug félprostival akarja leélni az életét, ezek mennek.
2014. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
98%

Kerdezo, en nem itellek el, meg azzal egyutt sem, hogy en is voltam felszarvazva, meg hosszabb ideig mint a te ferjed. Az ember kovet el hibakat, es nagyon konnyu masokra ujjal mutogatni es elitelni.


De neked meg azt kell megerteni, hogy nem mindenki tud egy ilyen tortenettel egyutt elni. Es nem is kell, ezt mindenki maga donti el, hogy mi az amit le tud nyelni es mi az amit nem.


Meg azt is elhiszem, hogy most oszinten megbantad a dolgot, de van amikor sajna ez nem eleg.


Szerintem jobb ha felkeszulsz a valasra, es megprobalod nem osszerugni a ferjeddel jobban a port, alakitsatok ki egy normalis elvalt szulo viszonyt a gyerek erdekeben. Nem muszaj a gyereket is tonkretenni (meg jobban).

2014. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
87%
Itt csak egy megoldás van, hogy lapátra tegyenek. és reménykedj, hogy szerencsétlen férjed jobbat talál nálad
2014. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
82%
Megcsalás esetén nálam nincs második esély. Én a kapcsolatom elején tisztáztam, hogy nem fér bele nálam a félrelépés. Ha megtette, akkor viszlát.
2014. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
83%

"Ti is csak elítéltek. Pedig senki sem hibátlan. Most már én is látom, hogy rosszul döntöttem. De ezét mindjárt válni kell? Nem a megoldást kellene keresni?"


Kérdező, te meg tudnád bocsájtani, ha valaki véletlenül elvágja a gyereked torkát? Neeem? Pedig csak egy botlás volt, és igazán megbocsájthatnál..... Na, érted?

2014. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
84%
Esély? Még a "büntetés" is kevés ezért, amit kapsz.
2014. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyeneknek mint te nem jár megbocsátás. Hónapokig átvertél mindenkit, és még úgy akarod beállítani mintha te lennél az áldozat? Elszúrtad. Én is válnék, és mehetnél amerre akarnál akár híd alá is.
2014. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
96%

A férjednek sem jár a te részedről a megértés, elárultad, és még most is magadnak követeled a megbocsátást.

Önző és ostoba tyúk vagy, nulla önkritikával. És nem, az nem önkritika, hogy szóban megbánod, aztán rögtön követelsz is.

2014. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
96%

Nem a botlást nem bocsátanám meg, hanem azt, hogy nem úgy lett vége, hogy te jöttél rá, hogy hibáztál, hanem úgy, hogy a főnöknek nem kellettél, így nem akartál két szék közül a földre esni és visszakullogtál a családhoz.

Ha a főnöknek kellettél volna, már rég ott hagytad volna őket.

2014. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!