Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teljesen levegőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teljesen levegőnek néz?

Figyelt kérdés
Ha kell neki valami akkor mindig nekem kell ugrani. A reggelit 95% az ágyba kapja és mindent megteszek amit csak kér. Ha még akarom csókolni akkor a válasz majd este persze nem így történtik ha vele akarok lenni akkor mindig nekem kell kezdeményezni persze nem járok sok sikert. Mert neki nincs kedve most fáradt stb. Ha ritkán beleegyezik akkor is (na akkor essünk túl rajta mert fáradt vagyok). De ha együtt vagyunk akkor nagyon jó. Kb 1-2 havonta egyszer.
2014. nov. 18. 09:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy idióta, igy járnak a rendes férfiak és igy járnak a rendesq nõk.Van ez igy!
2014. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!