Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teljesen levegőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teljesen levegőnek néz?

Figyelt kérdés
Ha kell neki valami akkor mindig nekem kell ugrani. A reggelit 95% az ágyba kapja és mindent megteszek amit csak kér. Ha még akarom csókolni akkor a válasz majd este persze nem így történtik ha vele akarok lenni akkor mindig nekem kell kezdeményezni persze nem járok sok sikert. Mert neki nincs kedve most fáradt stb. Ha ritkán beleegyezik akkor is (na akkor essünk túl rajta mert fáradt vagyok). De ha együtt vagyunk akkor nagyon jó. Kb 1-2 havonta egyszer.
2014. nov. 18. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Mióta ilyen? Vagy mindig ilyen volt? Vagy történt valami, amiért megváltozott?

Én biztosan nem szolgálnám ennyire ki. Csináljon magának reggelit. Intézze el a dolgait.

És várnám, hogy mikor jut eszébe, hogy létezem, és mikor vágyik rá, hogy megöleljen.

Ha tényleg ilyen, ahogy leírtad, akkor egyszerűen nem szeret. Az is lehet, hogy van neki más.

2014. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
-te, innen nyugodtan leléphetsz,nem fogsz ennek a menyecskének már hiányozni,
2014. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Megszokta, hogy csicskáztat. Talán ha megsuhintaná annak a szele, hogy elveszít Téged, észhez kapna.
2014. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem levegőnek,csak kiszolgáló személyzetnek.Ülj le vele beszélni,hogy neked ez így nem jó.Ha nincs változás,akkor vagy elfogadod és inas maradsz,akinek néha dobnak egy kis koncot vagy a sarkadra állsz és változtatsz.
2014. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Te egy ilyen nonek meg ugralsz es reggelit viszel agyba?


Nem vagy te normalis.

2014. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
A feleséged teljesen levegőnek néz.
2014. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Tudod mi vagy te?

Pincsi-kutya, a nyakában csinos kis piros masnival!!

Akit lehet mutogatni, akit lehet ugráltatni... eldobom neki a csontot, és visszahozza. stb. stb.


Vagy a sarkadra állsz, és közlöd vele, hogy ettől kezdve másként lesznek a dolgok, vagy számolnia kell azzal, hogy keresel magadnak egy olyan helyet, ahol valóban szeretnek, emberi méltóságodban nem aláznak meg, ...

Ha erre azt mondja, hogy mehetsz, amerre látsz, ... tiszta beszéd... vagy észheztér, és változtat a magaviseletén!!

2014. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem először is vedd észre , hogy egy "áldozati" szerepet játszol. Elsőre persze úgy tűnik, hogy Te nagyon szereted őt , ő pedig nem igazán téged.

Nekem viszont úgy tűnik, hogy Te sem igazán szereted őt , sőt kezdjem azzal, hogy elsősorban magadat nem szereted .Ő sem szeret igazán Téged és valószinű saját magával se lehet kibékülve.Viszont jobb híján kihasználja az egója és a teste a Te "áldozati szereped" ből következő előnyöket. No nem gondolom azt , hogy ennyire elfajzottak lennétek, sajna valamilyen szinten szinte mindnyájan eljátszuk ezeket a szerepeket különböző felállásban. Hol feltűnőbben , hol kevésbé feltűnően.Ha igazán szeretnénk becsülnénk önmagunkat , akkor nem megyünk bele "csicska szerepbe", még azért sem hogy egy kis "szeretetnek tűnő morzsát" kierőszakoljunk a másiktól.Egyrészt a valós szeretetet nem lehet semmivel megvásárolni. Csinálhatsz Te bármit, legfeljebb még jobban kifog használni.Te meg őt használod ki , hogy megélhesd az "áldozati szerepet".Én is eljátszom időnként az áldozati szerepet, ilyenkor valahogy úgy érzem, hogy nem sokra becsülöm magamat.Meg kéne fejtenünk, hogy miért is jó ez nekünk!? Titkon mindannyian , az igazán szerető odaadó társra vágyunk( nem a csicskára gondolok), aztán amikor éppen az "áldozati "időszakunkat éljük ,...elénk toppanna e vágyott társ , hirtelen talán nem is tudnánk mit kezdeni vele, mert már annyira hozzászoktunk az "áldozati szerephez". Figyeld csak jobban meg, magad.Félre ne értsd! Nem azt tartom "csicska szerepnek" hogy sok mindent megteszünk a másiknak, kiszolgáljuk, stb.A MIÉRT- en van a hangsúly.Miért tesszük azt amit teszünk?Mi az igazi motiváció?

2014. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Kérdés: miért ilyen? Történt valami a kapcsolatotokban? Bármilyen törés?


Mert nálunk hasonló a helyzet, de pontosan tudom, hogy miért...csak azt nem tudom, hogy van-e ebből kiút vagy sem. A férjem hatalmasat hibázott (nem egyszer, visszatérően), és el akartam hagyni. Már el is költözött egy ismerőséhez, én felkerestem családsegítőt, elkezdtünk gyerektartásról beszélni stb. Visszajött és hosszasan visszakönyörögte magát, és meggyőzött, hogy megváltozik, és ez a gyerek érdeke is, és amikor nem csinál ilyen hülyeséget, akkor milyen jó együtt, és mennyi mindent tesz amúgy értünk, és higgyek neki, felkeres segítséget. Belementem.

Azóta teper, mindenre ugrik, amit kiejtek a számon (nem én várom el), de bennem megmaradt a törés, és egyelőre nem tudok ebből kijönni, és azt sem tudom, hogy ki tudok-e majd. Szexuálisan nem kívánom, bár ő próbálkozik. Szóval tök az a helyzet, amit te is leírtál, de ennek meg van az oka. És ha hosszútávon így marad, akkor nem maradok benne...Biztos, hogy nálatok is van ennek oka, csak azt elfelejted leírni!

2014. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
49%
Kedves kérdező!Ki kell ábrándítsalak,kedves feleséged popóját és nemi szervét,valaki rajtad kivül,előszeretettel tartja karban!Szóval neked marad a csicska feladat,ágyba reggeli stb.Szóval a kis asszonykádat szerintem valaki kényezteti odalent,így már hozzád nincs kedve,se energiája,szóval muszájból szexel veled,havi 3-szor.
2014. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!