Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akikkel a gyerek egy ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel a gyerek egy ágyban alszik, hogy oldjátok meg a szexet?

Figyelt kérdés
Sajnos a kislányunk csak köztünk alszik el az ágyban, de azt is olyan este 10 fele. 10 hónapos. Tudom mi rontottuk el, de beteg volt, sajnáltuk, hát velünk aludt, azóta pedig csak így tud el lenni. Legnagyobb problémát az jelenti, hogy elég fiatalok vagyunk (19és 22 évesek) becsúszott a baba, természetesnek vettük, hogy megtartjuk. Azelőtt amikor kedvünk volt együtt lehettünk, most meg van hogy egy hétig se :/ ha esetleg valami cosda folytán hamarabb bealszik a baba, akkor gyorsan osonunk a másik szobába. Másoknál is így meg ez? várom az öteletek tapasztalatokat :)
2014. nov. 6. 17:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
60%

"annyira tudtam hogy 0-ra lepontoztok.... nyilván nem tetszik a válaszom mert velem is szokott aludni a gyerek, vagy pedig a prűd, és frigid nők lepontoztak :D "


Én sem pontoztalak le, messze nem vagyok prűd és frigid sem, de a gyereknek semmi keresni valója a hitvesi ágyban.

2014. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
17%
Semmi keresni valója nincs? Az nem hitvesi ágy hanem az én ágyam. Gyakorlatilag egyedül vagyok mindig a gyerekkel, férjem a másik szobában alszik, mert ha itthon van ki van merülve és horkol így nem tudunk vele aludni.
2014. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
89%
unokatesóm valahogy tizennégy éves koráig együtt aludt a szüleivel. aztán végre koleszos lett. elég xar is lett a házasságuk a nagybátyáméknak. szerintem ne várd meg ezt a beteg szintet.
2014. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 piroska és a farkas ***** válasza:
69%
3,5 honapos korátol külön szobában alszik a kislányunk. Kezdjetek neki, mert később sem lesz könnyebb.
2014. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
34%

Egyébként pedig én azt gondolom babája válogatja kik hogy alszanak. Nekem hasfájós volt sokáig, aztán kinőtte aludt hónapokig. 8 hónaposan jött a szeparációs szorongása, éjjel többször is felkelt, ordított. 11 hónaposan elkezdett járni, na innentől kezdve pedig nyögdécselt, tornázott, felsírt. Ha vártam hogy hátha elhallgat akkor még jobban elkezdett sírni. Pár hónappal ezelőtt pedig heteken keresztül hajnalban fent volt 2-3 órát is úgy hogy nem sírt, csak jelezte hogy ő nem álmos. Bárhogy is próbáltam visszaaltatni, nem sikerült. Így volt hogy hajnal 1-2 óráig aludhattam, felkelt 2-kór, és csak hajnal 4-5 órakor aludt vissza. Mondja már meg valaki hogy lehet ilyen gyereket külön szobába rakni? Én nem altattam magammal, hisz egyedül elaludt sokáig. vannak nehéz időszakai a babáknak mint mondtam a szeparációs szorongás, betegség, mi az oltástól szenvedünk 2 napja, és ilyenkor igényli az apját vagy az anyját. Nem tudom egy idegen ember miért mondja nekem ezt hogy a babának nincs helye a hitvesi ágyban? A Tiédben altatom vagy mi?

Én válaszoltam a fiatal anyuka kérdésre, erre idejön nekem pár anyuka akik engem ki akarnak oktatni, holott én ezt nem kértem. 26 éves vagyok, hagy tudjam már én hol, alszik a gyerek. Semmi olyat nem látott még amit nem kellene. mg lehet oldani a szexet csak akarni kell.

2014. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
19%

25-ös válaszolóval maximálisan egyetértek...Velünk is együtt alszik a gyerek,igaz nálunk csak éjjel hozom át,mert semmi kedvem zombinak lenni az éjszakázástól..Nekünk bevált..

Mi ha elalszik saját ágyába rakjuk(külön szobában),éjjel ha ébred meg áthozom, a kettő közti időben pedig azt csinálunk,amihez kedvünk van..

Amúgy nem,egyáltalán nem félek,hogy 15 évesen is velünk alszik majd,mivel az elsővel is ugyanígy működött,2éves kora óta átalussza az éjszakát,azóta csak különleges esetben kötött ki az ágyunkban..

Én a helyedben inkább a szokásain próbálnék változtatni,mennyit alszik nappal?a mi 10 hónaposunk 3xfél óra, a legkésőbbi du. 3-kor van,8-kor fekvés,alvás.Én a helyedben 3-4 után már nem "engedném" aludni.Mikor altatod sötét van a szobában?olyankor ne menjen tv,semmi.

2014. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
71%

Csak két hozzáfűznivalóm lenne.

1.Én is és a tesóm is attól a naptól hogy hazaérkeztünk a kórházból születés után külön szobába, külön ágyban aludtunk, és köszönjük mindenki teljesen egészséges gyerekként nőtt fel :)

2.A volt párom a szülei ágyában aludt 10 éves koráig, mesélte hogy emlékszik rá a mai napig hogy a szülei ott szexeltek mellette... ez a nem normális szerintem (és a volt párom gyerekkora sem volt az egyébként, van is neki sajnos elég sok lelkisérülése, nem volt tejes és egészséges gyerekkora, ami a felnőtt életére is kihatott).

2014. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
52%

*szobában és teljes

elnézést a hibákért

2014. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
34%
Kedves utolsó valaszolo! Ne haragudj, de te hol olvastal olyat, h aki a gyerrkkel egy szobaban, ne adj'Isten egy ágyban alszik a gyerekkel, az mellette éli a szexuális életét? Mert en sehol, szoval már megbocsass, de elég sz...r példa volt a tied. Én mondjuk szintén kb. 8-10 éves koromig nagyimmal aludtam, a ferjem is...tök egeszseges felnottek vagyunk, a mi eletunkben szerintem az jelentett volna nagyobb törést, ha erőltetik az egyedül alvast..mikor megertunk ra mi mentünk külön ágyba magunktol..
2014. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
16%

Nincs elrontva egyáltalán az a gyerek aki a szülei mellett alszik. Nálunk is mindig így volt, a gyerekek sem lettek önállótlanok, és a nemi életünk sem ment tönkre. Míg egész pici addig lehet mellette szeretkezni, de egy 1o hónapos (szerintem) már odafigyel.

Amit csináltok szerintem jó megoldás, de ha mélyen alszik akkor az ágy mellett a földön is lehet.

Mikor mindketten otthon vagytok és a kicsi alszik vagy valaki vigyáz rá akkor napközben beiktathattok egy-egy menetet.

2014. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!