Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akikkel a gyerek egy ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel a gyerek egy ágyban alszik, hogy oldjátok meg a szexet?

Figyelt kérdés
Sajnos a kislányunk csak köztünk alszik el az ágyban, de azt is olyan este 10 fele. 10 hónapos. Tudom mi rontottuk el, de beteg volt, sajnáltuk, hát velünk aludt, azóta pedig csak így tud el lenni. Legnagyobb problémát az jelenti, hogy elég fiatalok vagyunk (19és 22 évesek) becsúszott a baba, természetesnek vettük, hogy megtartjuk. Azelőtt amikor kedvünk volt együtt lehettünk, most meg van hogy egy hétig se :/ ha esetleg valami cosda folytán hamarabb bealszik a baba, akkor gyorsan osonunk a másik szobába. Másoknál is így meg ez? várom az öteletek tapasztalatokat :)
2014. nov. 6. 17:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális ha külön szobába van egy gyerek, nem lesz attól semmi baja. És tényleg csak az a megoldás ha visszaszoktatjátok őt a kiságyába. Ne rontsátok el mér pár hónaposan. Ha már erre se tudjátok megtanítani, akkor ott később sokkal nagyonn bajaitok lesznek mint a szex. Máshogy nem tudod megoldani, csak ha visszaszoktatod. Pár nap alatt megszokja.
2014. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
22%

"Gyereket megfog, kiságyba áttesz, majd elalszik, ha álmos lesz."


Aha, csak par ora folyamatos uvoltes utan meg servet is kaphat... Sajnos ennyire nem egyszeru a dolog.

2014. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, nem ez a kérdés, de én inkább azon agyalnék, hogyan szoktassuk a kicsit vissza a helyére.
2014. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
10 hónapos gyereket bőven lehet másik szobába rakni...
2014. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
28%
Én szinte mindig egyedül vagyok a kislányommal, örülök ha együtt alszunk. Nyáron akarom elszeparálni majd. De szokott a kiságyban is aludni, sőt ott többet is jóval. Volt nekem is hogy 2-3 éjszaka nem tetszett neki, de bejárkáltam hozzá pár percenként és simogattam, puszilgattam és kimentem szobából, megszokta hogy ott a helye, ott is kell aludni. Szexet megoldjuk ha akarjuk, bár én meg például az ágyban nem szeretem csinálni, inkább terasz, télen egy kanapé, egy széken megoldjuk :)
2014. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
50%
Igen, eleve nem kellett volna rászoktatni erre. Szoktassátok rá, hogy a kiságyában aludjon.
2014. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%

annyira tudtam hogy 0-ra lepontoztok.... nyilván nem tetszik a válaszom mert velem is szokott aludni a gyerek, vagy pedig a prűd, és frigid nők lepontoztak :D

Irigységetek megtisztelő, de viszonozni saaajnos nem tudom :P

2014. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
73%
10 hónapos gyerek nyugodtan aludhat külön szobában.
2014. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%

"annyira tudtam hogy 0-ra lepontoztok.... nyilván nem tetszik a válaszom mert velem is szokott aludni a gyerek, vagy pedig a prűd, és frigid nők lepontoztak :D "


Én mondjuk nem pontoztalak le, de ha szerinted azok a nők a prűdek és frigidek, akik nem a gyerek mellett dugnak, és a férjükkel/párjukkal alszanak, nem a gyerekkel, akkor érdekes a gondolkodásmódod.

2014. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
21%

20-as Te kedves miről beszélsz? Mert nem tudom értelmezni amit írtál.

16-os is én vagyok. Írtam hogy velem is alszik a kislány, most például oltást kapott azért, de legtöbbször külön alszik. Ilyenkor ha alszik akár a teraszon, vagy a nappaliban esünk egymásnak, tehát a gyerek a közelben sincs..... Erre lepontoztak 0-ra, azért gondoltam hogy 0-ra pontoztak mert másoknak nem tetszik hogy nemi életet élek?! nem tudom de érdekes azért. Nekem is azt kellen mondanom hogy a gyerek csak külön alszik külön szobában, akkor 100 %-k lennék, de mivel nekem más véleményem van már 0 vagyok.

2014. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!