Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam meg a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a nőnek, hogy hagyja békén a férjemet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a férjem "hajt" egy nála 15 évvel idősebb kolleganőjére. Másoktól hallottam vissza, hogy amikor közös munka van, a férjem és a nő mindig egymáson lógnak, mosolyognak, flörtölnek..azt hittem, elsüllyedek a szégyentől, hogy ezt mások közlik velem. Köztudott, hogy a nő szeret vadászni foglalt férfiakra, úgy viselkedik, mint egy méhkirálynő, a házas pasik meg loholnak utána. Nagyon kivagyok a helyzettől, férjemnél rákérdeztem őszintén, olyan vörös lett a feje, mint egy ráknak. Persze nem tudtam meg semmi lényegi dolgot. Nem tudom, miért pont ő kell neki, de a munkatársak mondták, hogy a nő mindig kéri, hogy a férjem segítsen ebben, meg abban. Arra gondoltam, hogy felkeresem és megmondom, hogy szálljon le rólunk, mert van egy kisgyerekünk is, ne tegyen tönkre egy családot. De nem tudom, hogy álljak elé kulturáltan, meg egyáltalán mit kéne tennem..Adnátok tanácsot?
2014. okt. 29. 14:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

A férfiak már csak hiúságból is belemennek a flörtbe, ha látják, tetszenek a nőnek.


Ha elutasítja, férfiatlannak, puhapö..csnek tűnhet a nő szemében, aki fél az asszonytól.

Igen, a nők is megérik a pénzüket,az igaz.

Egy visszautasított, sértődött nőtől pedig mentsen meg az isten.


A férjem több nőt is elhajtott,ill.ha látta, hogy a nyomában jár tetszik a m.helyén a nőnek, inkább kerülte, de nem utasította el, nehogy "megbántsa".

2014. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!