Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam meg a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a nőnek, hogy hagyja békén a férjemet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a férjem "hajt" egy nála 15 évvel idősebb kolleganőjére. Másoktól hallottam vissza, hogy amikor közös munka van, a férjem és a nő mindig egymáson lógnak, mosolyognak, flörtölnek..azt hittem, elsüllyedek a szégyentől, hogy ezt mások közlik velem. Köztudott, hogy a nő szeret vadászni foglalt férfiakra, úgy viselkedik, mint egy méhkirálynő, a házas pasik meg loholnak utána. Nagyon kivagyok a helyzettől, férjemnél rákérdeztem őszintén, olyan vörös lett a feje, mint egy ráknak. Persze nem tudtam meg semmi lényegi dolgot. Nem tudom, miért pont ő kell neki, de a munkatársak mondták, hogy a nő mindig kéri, hogy a férjem segítsen ebben, meg abban. Arra gondoltam, hogy felkeresem és megmondom, hogy szálljon le rólunk, mert van egy kisgyerekünk is, ne tegyen tönkre egy családot. De nem tudom, hogy álljak elé kulturáltan, meg egyáltalán mit kéne tennem..Adnátok tanácsot?
2014. okt. 29. 14:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem, az én munkahelyemről van szó,ott is van ilyen...

De ott a feleség beszélt az idősebb kolléganővel.Csitult a helyzet.Gondolom,nem akarnak egyiken se botrányt, se kellemetlenséget.


Egyébként tiszta sor.Kérdezd meg a férjedet, és annak fényében meglátod a többit.


A kolléganővel egyenlőre én nem beszélnék, jól írják, hogy ezt a férjednek kell lerendezni.Ha pedig nem akarja lerázni, akkor beszélj a nővel.

Nagylelkűen engedd át a férjedet,sorold el a hibáit esetleg,meg hogy minden héten ott lehet náluk a gyerek, ennyi,meg ennyi gyerektartásra fogsz majd igényt tartani...és érdeklődd meg, mikor pakolhatod a férjed cuccait?


Nyugi, nem hiszem, hogy pont a férjed kell neki, ezek után szerintem kerülni fogják egymást.Vagy elmegy szégyenében a m.helyről.De ha komolyabb a helyzet a férjednek kéne onnan eljönni.mert lehet, hogy nem hagynák békén a többiek, és a főnöke.


Sok sikert, akárhogy döntesz.ha beszélsz a nővel, majd írd meg mi volt!

2014. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ha a férjed nem mondja neki, akkor te minek? Magadat akarod lealázni? Ha tudja a nőci, hogy jó helyen keresgél, a férjedet vond felelősségre, ne őt!
2014. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez milyen gáz már... bemész, és beszélsz a tanárnénivel, hogy ne piszkálja a kisfiadat... a férjed fogyatékos, hogy intézkedni kell helyette?
2014. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Tényleg mennyire "gáz", hogy egy szemétnek tartom a nőt amiért házas emberekkel kacérkodik, aki szerint ez gáz, az még messziről se tapasztalta meg, ha a párja átveri és lehet, hogy megcsalják. Nem túlzottan érdekel, ha valaki szerint nem kéne haragudnom a nőre, szerintem mindneki ezt csinálná, csak játssza a mártírt. Régebben nem voltak ilyenre utaló dolgok, de ez most kiverte a biztosítékot és szeretnék véget vetni neki.
2014. okt. 29. 16:25
 15/31 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem meg nem csak a férj hibája és igenis meg kell rázni az ilyen nőt. Minden házasságban vannak gyengébb időszakok, hazudik aki ezt tagadja, és igenis az ilyen nők rávetik magukat a pasira mint keselyű a dögre. (Fordítva is szokott persze ilyen lenni) Sőt, a behálózást nagyon nagyon ügyesen is lehet csinálni, a pasas észre sem veszi és már el van bolondítva. Csak ugye vannak a háziasszony-feleség típuskák akiknek volt az életükben max két pasi, és fogalmuk sincs róla hogy megy ez. Nyilván hibás a férj is, de bizony azt a nőt el kell kapni és nem megkérni, hanem úgy megrendezni kell de úgy, hogy többet ne legyen kedve csábítgatni.

Egy ismerősöm történetében pl a feleség olyan botrányt csinált a férj cégében, hogy a csábító csajt el is küldték azonnal. Mert azért amikor választani kellett a család vagy a szerető között, a férj mégis a feleséget meg a gyerekeket választotta volna, csakhogy a feleség megmondta, hogy vagy repül a nő vagy nincs tovább a házasság. Lehet, hogy azt gondoljátok, hogy jaj de ciki már, hogy miért a feleség intézkedett, de pár hónap alatt rendeződött a házasság, azóta is szépen élnek.Kár lett volna a feleség büszkesége miatt véget vetni egy családnak.

2014. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, én nem hiszek a sztoridban. Anyuci rendet rakott, és ezután a férj sokkal óvatosabban jár el, ha félre akar menni. Mert aki egyszer úgy gondolja, hogy belefér a félrelépés, élni fog az alkalommal, ha újra adódik. A történetben szereplő nő számára lehet kielégítő, hogy azért nem csalják meg, mert ő őrködik, de általában az emberek azt szeretik, ha bízhatnak a párjukban, és nem is vágyik mellettük másra. És akadnak ilyen emberek.
2014. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Egyetértek, utolsó előtti, nagyon sok ilyen nőt ismerek. Talán előfordul, hogy imponál valakinek, ha egy neki tetsző ember mindig a nyomában jár, flörtöl vele, szerintem rengeteg férjjel, feleséggel előfordult már. Ezért kell a csábítást megszüntetni. Nem most jöttem le a falvédőről, bőven ismerek sztorikat. Azt pedig tudom, hogy a férjem nem kockáztatná a családja meglétét.
2014. okt. 29. 17:10
 18/31 anonim ***** válasza:

Ne alázd már meg magad azzal hogy odamész a nőnek hisztizni. Csak azt lehet elcsábítani, aki hagyja, szóval itt a férj a hibás ha történik köztük valami, és nem a nő. (már ha a nő egyébként egyedülálló)


Ha odamész vinnyogni, csak magadat égeted le. A férjeddel tisztázd a helyzetet, mert ő tartozik neked elszámolással.

2014. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

De nem érted, hogy ha a férjed annyira gyengeelméjű, hogy egy szép mosolytól már vetkőzik is, akkor dugd be valami intézetbe.


Ha sorban jönnek a nők, akik próbálják elcsábítani, akkor sorban beszélsz egy tucat nővel ahelyett, hogy a férjeddel beszélnél?

2014. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

17.00

Engem nem érdekel te mit hiszel meg mit nem, én nagyon közelről ismerem ezt a családot, és pontosan tudom mi történt. Képzeld, nem csinálja tovább a feleség mögött. Nem arról van szó, ahogy itt a sok károgó képzeli, hogy egész életében a férj mögött kell állni és őrködni. Van egy gyengébb időszaka az embernek, akkor elcsábítható, máskor meg nem nem. Mit nem lehet ezen érteni? és nem, nem jönnek állandóan a csábító nők, azért annyira nincsenek sokan, másrészt valószínűleg normál állapotában a férj nem is hagyja magát. Egy jó házasságban normális férjjel is előfordul, hogy belefut egy ilyenbe, és idővel még hálás is lesz a feleségnek, hogy akkor kirángatta egy rossz döntésből.

Nyugodtan tegye helyre a kérdező a nőt, aki akar meg had röhögjön. Legközelebb meg a kérdező fog rajtuk nevetni.

2014. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!