Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam meg a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a nőnek, hogy hagyja békén a férjemet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a férjem "hajt" egy nála 15 évvel idősebb kolleganőjére. Másoktól hallottam vissza, hogy amikor közös munka van, a férjem és a nő mindig egymáson lógnak, mosolyognak, flörtölnek..azt hittem, elsüllyedek a szégyentől, hogy ezt mások közlik velem. Köztudott, hogy a nő szeret vadászni foglalt férfiakra, úgy viselkedik, mint egy méhkirálynő, a házas pasik meg loholnak utána. Nagyon kivagyok a helyzettől, férjemnél rákérdeztem őszintén, olyan vörös lett a feje, mint egy ráknak. Persze nem tudtam meg semmi lényegi dolgot. Nem tudom, miért pont ő kell neki, de a munkatársak mondták, hogy a nő mindig kéri, hogy a férjem segítsen ebben, meg abban. Arra gondoltam, hogy felkeresem és megmondom, hogy szálljon le rólunk, mert van egy kisgyerekünk is, ne tegyen tönkre egy családot. De nem tudom, hogy álljak elé kulturáltan, meg egyáltalán mit kéne tennem..Adnátok tanácsot?
2014. okt. 29. 14:23
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

"szóval itt a férj a hibás ha történik köztük valami, és nem a nő."


Ezt mégis ki mondta? Te? Szerintem nincs így, bőven hibás, aki teszi magát egy házas embernek, úgyhogy a hülyeségedet ne itt hirdesd. Lehet, hogy te pl. vinnyogni szoktál, én nem szorulok rá.

2014. okt. 29. 17:35
 22/31 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem, hogy a férjem "hajt" egy nála 15 évvel idősebb kolleganőjére."


Tökmindegy, mit mondasz a nőnek, a férjed hajt rá. Még ha a nő le is állítja, ha le is vakarja magáról, a férjed majd keres valaki mást, akivel flörtölhet.

Sok ilyen esetet láttam már.

2014. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha neked udvarolna valaki, akkor a férjednek a hajadnál fogva kellene visszatartani, mert rohannál megcsalni?
2014. okt. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, te álomvilágban élsz. Szóval az teljesen normális, ha a férjed ráugrik valakire, aki épp széttenné neki a lábát, egyértelműen a nő a hibás. Ne égesd magad ilyen hozzáállással. Eddig úgy gondoltam, a férjed egy idióta, de szerintem csak él a butaságod nyújtotta lehetőségekkel. Nyugodtan menj és tépd meg a nőt, bár nem szükséges. A férjed élvezi, hogy flörtölhet, és ki tudja, mi fér még bele számára. Majd talál olyan "gaz csábítót", akiről nem lesz tudomásod. Ha mégis kiderül, úgyis csak a nő a hibás..
2014. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

" Úgy érzem, hogy a férjem "hajt" egy nála 15 évvel idősebb kolleganőjére"


És ha ezt a kolléganőt elintézted, akkor jöhet sorba a többi, hiszen a férjed hajt rá a nőkre...

Talán előbb csomót kellene kötnöd a férjed farkára, mielőtt idegen nőket kezdesz el leosztani! Ha beszélsz a nővel csak egy valamitbizonyítasz, mégpedig azt, hogy nincs rendben a házasság és a férjed ingatag!

És lehet, hogy a nőnek pontosan ennyi kell ahhoz, hogy vérszemet kapjon!

2014. okt. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Egy nő csak azt tudja elcsábítani aki akarja is. Aki hagyja magát. Vagyis a férjed a hibás, ha egy rövid szoknya után már csorgatja is a nyálát és tolja lefelé a gatyáját.


De tudod mit? Menj, hisztizz a nőnek, alázd meg magad egész nyugodtan. Egészségedre.

2014. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ezek után nem is csodálom hogy megcsal. Akar egy intelligensebb numerát:)
2014. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Apukam, osszekeversz magaddal intelligenciahiany teren. En sem csodalkozom, hogy van idod itt osztani az eszt, ezek szerint nem sok eleted lehet, ha annyira nagy mozgast hozott a kis eletedbe a kerdesem, hogy egy megirt valasz utan 2 perccel meg egyet irj:)) Tobbieknek koszonom, meg merlegelnem kell a helyes dontest.
2014. okt. 30. 10:41
 29/31 anonim ***** válasza:
Mivel itthon vagyok betegen, ezért ráérek. Te meg menj köss pórázt a férjecskédre:)
2014. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nincs így, bőven hibás, aki teszi magát egy házas embernek."

És mi van azzal a házas férfivel, aki enged a csábításnak, nem titkolják a flörtöket, mindenki rajtad röhög, mert a drágád annyira nem tisztel, hogy legalább titokba csinálná, hogy ezzel Téged ne alázzon meg, sem mások előtt sem egymás között.

Ezzel a beszólásoddal, amit idéztem, totálisan a nőt hibáztatod, a férjedet is, de inkább véded, mint okolod, mert szerinted a nő a feslett, holott ebben a játszmában ugyan úgy benne van nyakig, mint a nő. Ha megcsalt, két emberen múlott, ha nem, akkor hamarosan megfog. Tehát a saját házad táján kezdjél el nézelődni, hogy mi nem oké, mert ezek szerint valami sem stimmt, különben a párod nem tévedne mellék útra....

Az mennyivel jobb szerinted, hogy beszélsz a nővel, hogy hagyja békén a családot? Saját magadat alázod vele, arról már nem is beszélve, hogy ha nem ez a nő, akkor lesz egy másik, mert könnyen csábítható a pasi. Inkább hagyjon el, minthogy a gyerekek miatt maradjon és csaljon, és alázzon meg nem? Az hogy van egy gyereketek, nem garancia, hogy együtt is maradtok..és miért? Mert valami hibádzik, ezért kergeti a kolléganője szoknyáját...... ezen érdemes lenne elgondolkozni, és nem csak a nőt hibáztatni. Ne csak nézz, láss is, báár, hiába monduk itt bármit, de tudod mit? Maradj vele, beszélj a nővel, előbb vagy utóbb ennek vége lesz, mert nem bír magával, valami hiányzik. Csak azt lehet ágyba rángatni, aki hagyja magát, és csak azzal lehet flörtölni, aki partner ebben. Ennyi, és nem több.

2014. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!