Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Annyira szeretnék egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék egy férfit magam mellé miért nem teljesülhet az álmom?

Figyelt kérdés

nemrég ért véget a kapcsolatom azt hittem ez a férfi lesz a férjem, gyermekeim apja és most nagyon csalódott vagyok :( ő volt az első olyan férfi akivel eltudtam képzelni a jövőt :( én miért nem lehetek boldog egy férfi oldalán? Fáj mikor látom, hogy a barátnőimet mennyire szereti a párjuk boldogok együtt engem még egy férfi sem szeretett igazán és szerintem már nem is fog :(

21L


2014. okt. 27. 07:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
27%-ra gondolom, azok pontoznak, akik a kérdezőhöz hasonlóan szintén nem léteznek pasi nélkül, nincs se munkájuk, se tanulmányaik és egy sós kifli agyiszintjén vannak. Idióta p.csák.
2014. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Azzal nem lesz jobb, ha a barátnőid boldogságát irigyled. Bár ismerős... Az enyémek szépen lekoptak amikor férjhez mentem 25 évesen. Helyettem egy nem házas lány került a csapatba. Már 29 évesek. 1-nek van hosszabb kapcsolata. 7 éve járnak. A másik kettő szingli.

Nem is baj. Lettek normálisabb barátaim a férjem baráti körén keresztül. Ők nem távolodtak el tőlünk, csak mert mi házasok lettünk, ők meg nem.


Adj magadnak pár hetet max, de ne többet, mert nem érdemes. Gyászold meg, ha úgy könnyebb írd ki magadból az érzéseidet egy dokumentumba és mentsd el. Aztán vegyél erőt magadon, kezdj el eljárni: randizni, vagy a barátaiddal szórakozni, legyen hobbid, olvass ha szeretsz, nézz sorozatokat ha szereted. Foglald el magad, és majd az igazi is rád talál.


Nem feladni kell meg keseregni, hanem továbblépni, mert nem ő volt az igazi számodra.

2014. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Rendszeresen leszel csalódott és elégedetlen, ha azt várod hogy egy kapcsolat fog téged szinte álomszerűen és tartósan boldoggá tenni. Ez az életben nem így működik, még akkor sem, ha kívülről úgy tűnik mindenkinek jobban megy mint neked.
2014. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Mr. King, igazán ajánlhatnád őket ennyi sok férfi sorstársadnak :)
2014. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális, hasznos válaszokat. Nem sírdogálok meg hisztizek ahogy mondtátok csak mikor az ember már 21éves (lassan 22) és eddig minden pasijába csalódott kezdi elhinni azt, hogy vele van a hiba és sosem lesz boldog.
2014. okt. 29. 07:45
 36/36 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak 27 évesen találod meg az igazi boldogságot. Viszont igaziból, nagy ő-ből mindig több van. Így sose add fel a reményt. A hiba soha nem benned van, mert minden ember a maga módján egyedi, nem bekategorizálható. Bizonyos fokú, ésszerű változásokat lehet magadon eszközölni (stílusban), de teljesen megváltoztatni magad (akár bárkiért) nem ajánlott.


Görcsösen ragaszkodsz a pártaláláshoz, ez nem fog jóra vezetni. Megérzik a férfiak és elmenekülnek.

2014. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!