Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Annyira szeretnék egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék egy férfit magam mellé miért nem teljesülhet az álmom?

Figyelt kérdés

nemrég ért véget a kapcsolatom azt hittem ez a férfi lesz a férjem, gyermekeim apja és most nagyon csalódott vagyok :( ő volt az első olyan férfi akivel eltudtam képzelni a jövőt :( én miért nem lehetek boldog egy férfi oldalán? Fáj mikor látom, hogy a barátnőimet mennyire szereti a párjuk boldogok együtt engem még egy férfi sem szeretett igazán és szerintem már nem is fog :(

21L


2014. okt. 27. 07:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
..és 21 évesen feladta...
2014. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne így állj hozzá, és akkor menni fog. 21 évesen keseregsz hogy te már nem leszel boldog?! Ne nevettess már!
2014. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
De hát 21 éves vagy!! Még rá is fogsz unni a sok pasira :)
2014. okt. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
de nekem nem sok pasi kell hanem egy akivel boldog lehetek.....
2014. okt. 27. 08:10
 6/36 Mumusan ***** válasza:
100%
21 évesen én már 2 komoly kapcsolaton is túl voltam. Nehéz szembenézni a jövővel ha azt egy másik ember lerombolta...de csak azt hisszük hogy lerombolta. Pedig dehogy, megadta a reményt hogy olyan ember mellett horgonyozz le aki jobban szeret mint akikkel eddig találkoztál. Sose add leljebb a reális elvárásaidat, járj olyan helyekre ahol a neked megfelelő férfitípus megtalálható, és egy váratlan pillanatban rádtalál hidd el. Most pedig kapard fel magad a földről, és ábrándozz a jövőbelidről, jöhet a kozmetikus, fodrász, egy jó süti...és indulhat a szinglik vadászata. ;)
2014. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
5%
Nezzd meg szuleid kapcsolatat, hogy milyen, anyud apud hogy hogyan viszonyul egymashoz, majd szuleid hogyan viselkednek veled, foleg apad hogyan viszonyul hozzad, milyen is ő valojaban mert 90% ban apad kepmasa lessz a parod, 80% hogy a te hazassagod is olyan lessz mint a szuleide
2014. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
37%

azért nem teljesül, mert

1. nemrég lett vége a kapcsolatodnak - ezt érezik mások is

2. férfit szeretnél a jövőd elképzeléséhez - ezt nem kommentálom

3. barátnőid boldogok - erre sem szeretnék írni semmit.


Ha visszaolvasod magadat és elemzed, amit írtál, vagy rájössz, mit kell csinálni, vagy még pár évig egyedül maradsz.

2014. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
19%

Pont ennyi idős voltam amikor sokadjára elárultak, magyar pasi. Akkor már külföldön éltem. Nem sokra rá jött a párom, aki teljesen más volt, mint az eddigiek, sokat bizonyított az oldalamon, most úgy tűnik,ő lesz az, akivel megöregedhetek, szuper férj és ember:)

Előtte engem is megcsaltak, becsaptak...mindig volt valami ribi aki áskálódott, vagy egyszerüen azokra figyeltek fel (ne tudd meg milyenek....).

2014. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
51%
Ma már kezdek újra bízni, kezdem elhinni hogy tényleg szerethető vagyok, és nem fognak lecserélni egy hisztis, csalfa csúfságra. Nekem ehhez utaznom kellett, új életet kezdeni, de abszolút megérte.
2014. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!