Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Annyira szeretnék egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék egy férfit magam mellé miért nem teljesülhet az álmom?

Figyelt kérdés

nemrég ért véget a kapcsolatom azt hittem ez a férfi lesz a férjem, gyermekeim apja és most nagyon csalódott vagyok :( ő volt az első olyan férfi akivel eltudtam képzelni a jövőt :( én miért nem lehetek boldog egy férfi oldalán? Fáj mikor látom, hogy a barátnőimet mennyire szereti a párjuk boldogok együtt engem még egy férfi sem szeretett igazán és szerintem már nem is fog :(

21L


2014. okt. 27. 07:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
65%
Aaaazta, a logikádon alapulva, én akár fel is köthetem magam. :D 23 leszek lassan, és még egyetlen egyszer sem voltam párkapcsolatban! Nyávogás helyett, inkább becsüld meg az együtt töltött időt (van akinek ennyi se jutott még..khmm), találj ki programokat, hogy az idő tudjon neked segíteni a felejtésben. Na megyek, keresek egy AK47-t...
2014. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert elkeseredetten hisztizel.
2014. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
69%
Én is így voltam vele. Férjet akarok stb. Megvoltak a nagy csalódások. Feladtam. Aztán rájöttem minek akarok én egész nap főzöcskézni,vasalni,takarítani,mosni a gatyáit. Mikor ahála az,hogy megcsalnak,pofára ejtenek. Berendezkedtem az egyedüllétre. 29 n
2014. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%

Egyrészt 21 évesen még szinte gyerek vagy. Ne haragudj, de 10 év múlva te is így fogod gondolni: még csak most tanulod az életet. Mindenkinek van nagy csalódása ebben a korban.

Másrészt és akárhány férfivel beszélgettem, mind azt mondta, egyféle nővel nem kezdene sosem: aki megálmodott egy jövőt, már csak egy férfi hiányzik az oltár mellé. Senki sem szeret kiegészítő kellék lenni az életedben. Talán meg kéne tanulnod önmagukért szeretni, és figyelembe venni mások álmait is. Ha azok nem vágnak egybe a tiéddel, borítékolható a végkifejlet.

2014. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
73%

Én is körbenézek 29 éves fejjel, minden ismerősöm apa, férj, jegyben jár, vagy boldog párkapcsolata van... Én már feladtam az álmokat. De te ne tedd, még nagyon fiatal vagy.


Elhiszem hogy magad alatt vagy, de mindig jön egy újabb szerelem, akiben újra a nagy ő-t fogod látni. ha ővele sem jön össze, akkor a következőben látod majd. Egy a lényeg, hogy nyíltan és önzetlenül szeresd, ne hasonlítgasd másokhoz. Hiszen minden ember másképp szép és jó. Ha ez a srác, akivel együtt voltál szakítani akart, akkor nem ő volt számodra a tökéletes. Ezt tartsd szem előtt, légy nyitott és megtalálod majd azt, akivel boldog lehetsz.

2014. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
21 éves vagy, előtted az élet. Ha nem olyan régen lett vége a kapcsolatodnak, akkor nem is kellene beleugrani egy másikba, bulizz, dolgozz, élj, barátnőzz, utazz, nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy feladd. Kicsit viccesen is hangzik, ne haragudj, de tényleg. Elhiszem, hogy csalódás, de tudod, hány ilyen lesz még? Nem kell hajkurászni a pasikat, majd jön magától. Most regenerálódjon a lelked, és utána adja az élet.
2014. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idős voltam,amikor kaptam egy újabb reményt, hogy még lehet nekem is igazi párom,mint a barátnőimnek. Hát annak is vége lett,és a későbbieknek is. Tehát ugyanúgy tudtam,mint te, hogy nekem nem sikerül. Talán majd sikerül,a remény hal meg utoljára.
2014. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Mumusan ***** válasza:
Óó ha szingli volnék..istenem mennyit buliznék, utaznék, moziznék, flörtölnék :)
2014. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
41%

21 évesen fel nem tudom fogni, ki gondolkodik úgy, hogy már férjet akar magának, gyerekeinek apát. Komolyan megkérdezem, te hol élsz, egy kis faluban?

Ennyi idősen az a normális, ha TANULSZ és/vagy DOLGOZOL, mellette kapcsolatokat építesz, gondolkodsz a jövődön. Nem kell szétbulizni magad, meg idétlenkedni, de megvan minden kornak a maga sajátja. Ez még nem az a kor, ahol már sírni kell a férj után..Oké, hogy valakinek komoly kapcsolata van, de ennyire hülyén gondolkodni. Ezek szerint te egymagadban nem is létezel, csak ha van melletted egy pasi.

Gondolkodj már.

2014. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ésszel ne is csodálkozz rajta!
2014. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!