Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Annyira szeretnék egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék egy férfit magam mellé miért nem teljesülhet az álmom?

Figyelt kérdés

nemrég ért véget a kapcsolatom azt hittem ez a férfi lesz a férjem, gyermekeim apja és most nagyon csalódott vagyok :( ő volt az első olyan férfi akivel eltudtam képzelni a jövőt :( én miért nem lehetek boldog egy férfi oldalán? Fáj mikor látom, hogy a barátnőimet mennyire szereti a párjuk boldogok együtt engem még egy férfi sem szeretett igazán és szerintem már nem is fog :(

21L


2014. okt. 27. 07:59
1 2 3 4
 11/36 intrepid ***** válasza:
52%
Ha az élet becsuk előtted egy ajtót, kinyit helyette egy másikat.
2014. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
67%

"szerintem már nem is fog" - az lesz, amit Te eldöntesz, ezt bizton állíthatom. 21 évesen még előtted az élet, és az ismerkedés. A következő 10 évben minimum megduplázod az ismerőseid számát.


Tudom, hogy milyen nehéz, amikor az ember első nagyon nagy szerelmével véget ér a kapcsolata, sokan túllestünk ezen, de túléltük, később találtunk mást. :) Tényleg. Most még fáj, de hamarosan enyhül... ha hagyod.


Kezdj el új élményeket szerezni, kezdd el tervezni a saját személyes jövődet, küzdj a saját céljaidért, és hidd el, fel fognak rád figyelni. Valahol olvastam, hogy egy ember átlagosan 40 olyan másik emberrel találkozik, akivel le tudná élni az életét. Lehet, hogy még nem látod, talán mert nem is ismered őket (igazán), de ott vannak/lesznek körülötted ők is.


"de nekem nem sok pasi kell" - ha sok pasi udvarol, abból könnyebb kiválasztani AZT az Egyet ;)


De ez egy ilyen játék. Ha valakivel nem jön össze, tanulni kell belőle, miért nem jött össze, mire figyelj legközelebb, ha "párt választasz", és Te hogyan viselkedj adott helyzetekben. Aztán egy új szíved választottjával újra próbálkozol... Addig, amíg... ;)


Döntsd el Te, hogy mit akarsz, milyet akarsz. És soha ne add fel az elveidet, ne hagyd, hogy madzagon rángassanak. Csakis eőre tekints, sohase vissza!

2014. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
41%
21 évesen a fenekeden a tojáshéj! Fogsz még párszor csalódni!
2014. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
47%

Biztosan találsz majd egy olyan férfit, aki veled képzeli el a jövőt.

Szemtelenül fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyen komornak lásd a világot! Előtted az élet, kislány! :)

"Gyászold" meg a kapcsolatodat és utána nyiss az új felé! Sikerülni fog! :)

2014. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
48%

Bmeg, éljél, élvezd a fiatalságod. Utazz, tanulj, csinálj olyan dolgokat a barátaiddal, amelyeket később már nem lehet.

Az életed nagyobb részében feleség leszel, nem kell siettetni.

2014. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sincs csajom 25 évesen, és? Ugyanúgy csinálok mindent, mint amikor van, ugyanúgy jól érzem magam, vagy épp rosszul, az kevés az élethez ha egyetlen álmod "egy férfi".
2014. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
65%
Ha ennyire jó volt egy olyan férfival lenni, aki nem volt számodra az igazi, akkor képzeld el milyen jó lesz azzal, aki majd az igazi lesz. Mert lesz olyan, ne aggódj. :)
2014. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Még tanulnod kell és ráadásul az álmok nem teljesülnek be. Nem egyetlen ember van, akivel le lehet élni egy életet, de az sincs sehol leírva, hogy csak egy lehet. Amire vágyik az ember, azért többnyire dolgozni kell. De ha megvan, akkor nem szabad rátelepedni, mert megfojtja az ember a másikat. Olyan is van, hogy rosszul mérjük fel a valóságot, többet képzelünk bele, mint amennyi benne van. Látod, ez a férfi feltehetően nem képzelt olyat, hogy csak veled.
2014. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez a ferfi megsem az igazi volt,ha vege. Ha az lett volna,akkor ugyanazt akartatok volna mindketten ,nem ert volna veget a kapcsolat.

Ne legy irigy a baratnoidre es NE AKARJ boldog lenni,mert aki csak az akar lenni,az sosem lesz az! Eljon majd a boldogsag magatol,ha nem erolteted!

Termeszetes amit most erzel,szomorkodd ki magad,aztan allj talpra.

Legy boldog eloszor is magadtol,a barataidtol,ld oromod most masban,legy magabiztos ,zalad meg a harmoniat ! Sokkal vonzobb leszel a ferfiak szamara,ha te magad mar boldog vagy!

2014. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!