Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ehhez is jópofát kellene vágnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez is jópofát kellene vágnom?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy gyerekkoromban megerőszakoltak.A család "barátja".Úgy-ahogy feldolgoztam,próbálok normális életet élni.Párom nem érti meg,hogy nem birom elviselni,ha lefognak.Tegnap összevesztünk,mert "játszunk" címszóval lebirkozott és lefogta a kezem.Hiába kiabáltam,hogy engedjen el.Végül megharaptam és mikor kiszabadultam nekimentem.Elborult az agyam,ütöttem-vágtam ahol értem.Most persze ő van megsértődve,hogy milyen "állat" vagyok.Pedig ez már nem az első alkalom volt.Miért nem lehet ezt megérteni?Nekem ez nem játék!
2014. okt. 27. 07:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%

Nem, nem mentél volna neki. Akkor csak normál hangon, de határozottan elmondtad volna, hogy ezt ne tegye máskor.

Egy felnőtt ember, normál esetben, nem tépi meg a párját holmi kellemetlenségért, még ha az nála, a szörnyű kategóriába esik sem. Te még nem vagy túl a dolgon, vagy más gondod is van.

2014. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Igen,van más gondom is.Azt is utálom,ha elmondok valamit többször és nem értik meg!
2014. okt. 27. 16:04
 23/28 anonim ***** válasza:
43%

lepontoztatok mert irtam hatassal van a terhssegre szulesre gyereknevelesre?

egeszen veletlenul ebbol irtam a diplomamunkam

a vilganok a nok 30% valamikor eroszakos szexualis elemnyben volt resze ez lehet kenyszer szexualis jatekok tapogatas stb stb

a ferfiak 18% is atlete ezt valamikor

A szexualis eroszak igen is hatassal van az elet nagyon sok teruletere oncsonkitas felelmek tulsuly rossz kapcsoltaok gyerekvallallas mind mind nehzekes lehet.

2014. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Miért akarod mindenáron rám beszélni,hogy nem dolgoztam fel?Igenis vannak dolgok amiket utálok - ettől függetlenül.Ennek csak annyi szerepe van a történetben,hogy miért utálom ha lefognak.
2014. okt. 27. 17:11
 25/28 anonim ***** válasza:
62%

"Végül megharaptam...ütöttem-vágtam ahol értem"

Na most a párod vagy erre bukik, akkor menekülj, vagy neki se tetszett ez a rész, akkor meg 1-1, és döntetlenre álltok.

2014. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
1-1 XD
2014. okt. 27. 17:17
 27/28 anonim ***** válasza:

NEM MONDTAM HOGY NEM DOLGOZTAD FEL

azt irtam az elet sok teruletere hatassal lehet

pl fogorvostol es szuriktol valo felelem es lehet kovetkezmenye a terhessegre szules szoptatas gyerekvallalasra ill lehet tulsulyos tole extrem eletet elhetsz stb stb

2014. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat,de én a 21 esnek írtam,nem neked.
2014. okt. 27. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!