Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ehhez is jópofát kellene vágnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez is jópofát kellene vágnom?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy gyerekkoromban megerőszakoltak.A család "barátja".Úgy-ahogy feldolgoztam,próbálok normális életet élni.Párom nem érti meg,hogy nem birom elviselni,ha lefognak.Tegnap összevesztünk,mert "játszunk" címszóval lebirkozott és lefogta a kezem.Hiába kiabáltam,hogy engedjen el.Végül megharaptam és mikor kiszabadultam nekimentem.Elborult az agyam,ütöttem-vágtam ahol értem.Most persze ő van megsértődve,hogy milyen "állat" vagyok.Pedig ez már nem az első alkalom volt.Miért nem lehet ezt megérteni?Nekem ez nem játék!
2014. okt. 27. 07:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy ösztönös önvédelmi reakció volt, de sürgősen kezeltetned kell magad. Ön- és közveszélyes vagy. Nem tudod kontrollálni magad! Ez nem zavar téged? Ütni-vágni a párodat? Ne haragudj, de bármilyen okból teszi ezt a párom, nem érezném vele többé biztonságban magam. Ki tudja, mi fogja még kihozni belőled ezt az ösztönt? Egy illat, egy kép..? Ha a gyereked fekszik rád és fog le véletlenül..? Azt gondolod, ez a dolog normális, és mindenkinek el kell fogadnia? A betegségekből ki kell gyógyulni, nem várhatod el, hogy mindenki más szenvedjen miatta! Az, hogy mi okozta, teljesen nem tartozik ide. Ha születésedtől mentális beteg lennél, akkor sem lenne jogod bántani a másikat. Ráadásul nem is az első alkalom..
2014. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Utolsó,te hülye vagy?
2014. okt. 27. 13:54
 13/28 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező!


Van egy szörnyű gyanúm.

Mivel te nem dolgoztad föl a megerőszakolásodat, ezért tudat alatt olyan partnert vonzottál be, aki szintén erőszakos. Amit leírtál a nyitóban, az jól mutatja a helyzetet. Szóval, ha emellett a férfi mellett maradsz, lehet, hogy egyre durvulnak a "játékai" és egyszer még ő fog megerőszakolni.


Szóval: menekülj tőle, amíg meg nem erőszakol!


Aztán keress egy pszichológust, mert különben ismét egy agresszív alakot vonzanál be.


Ha fel tudod dolgozni, akkor van esélyed normális fickóval összejönni.

2014. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Semmi bajom,eszembe se jutott a dolog már évek óta.Normális életet élek.Párommal nincs gondom,jó ember,kenyérre lehetne kenni.Nincs szükségem pszichológusra,csak vannak dolgok amiket nem viselek el.Ha ez nem történt volna velem,akkor is lenne biztos valami,mindenkinek van olyan dolog,amit utál.
2014. okt. 27. 14:13
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

13. hsz. vagyok.


Azért a nyitóban ilyet írtál: "Hiába kiabáltam,hogy engedjen el. ...... ez már nem az első alkalom volt."


Lehet, hogy rejtett agresszivitás van benne.

Nekem nagyon bizarr, hogy hiába kiabáltál, hogy neked ez nem jó, engedjen el. Nekem is van párom (férfi vagyok) eszem ágába nem jutna olyan hancúr, ami neki nem esik jól.


Az, hogy évek óta nem jut eszedbe a gyerekkori erőszak, sajnos semmit nem jelent. Lenyomhattad a tudatalattidba, de onnan rejtett módon vissza tud hatni pl. a párválasztásodra is.

2014. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy lefog, annak ellenére, hogy kéred, hogy ne, az akkor sem normális, ha nem erőszakoltak meg.
2014. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
19%

Jogosan van megbántódva, mert nekiugrottál.


Bakter, egyáltalán MIÉRT MÉSZ BELE a birkózós játékba - ahol igen, lefoghat, mert JÁTSZIK -, ha tudod, hogy kiborulsz tőle? Utána meg pláne, nem enged el, mert azt hiszi, VICCBŐL kiabálsz.

Nem kell ilyeneket csinálni, és utána még neked áll feljebb? Tudnám, hová teszed az eszed!


Ha valami nekem kínos, rosszul esik, eleve elkerülöm.


Amúgy menj pszichológushoz, aki kikezel a problémádból, vagy legalábbis segít feldolgozni.

2014. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
NEM MENTEM BELE A JÁTÉKBA!!!Lenyomott az ágyra!
2014. okt. 27. 15:23
 19/28 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nem vagyok hülye. Ha már így személyeskedünk, te elmebeteg vagy. Nem dolgoztál fel egy rossz emléket, és emiatt bármikor bármilyen hasonló ingerre előtörhet belőled az állat. Hasonló a poszttraumás stresszhez. Te áldozat voltál, de most te szedsz áldozatokat. Ez már a te felelősséged. Tettél valamit valaha azért, hogy megszüntesd a feltörő agressziót? Ha nem, akkor te vagy a hibás. A párod meg gondolom néha egy pillanatra úgy érzi, normális vagy, és elengedi magát.. aztán rádöbben, hogy mégsem. Sokan nem szeretik, ha lefogják őket, de nem a dühödt verekedés rá a normális reakció. Hitlernek is rossz gyerekkora volt, de attól még nincs mentség a későbbi tettire. Szóval ennyit arról, hogy neked szabad verned a párodat, mert neked is rossz volt.
2014. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ha nincs ilyen tragikus gyerekkorom és utálom ha lefognak,és nem érti meg,akkor is nekimentem volna!
2014. okt. 27. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!