Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ehhez is jópofát kellene vágnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez is jópofát kellene vágnom?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy gyerekkoromban megerőszakoltak.A család "barátja".Úgy-ahogy feldolgoztam,próbálok normális életet élni.Párom nem érti meg,hogy nem birom elviselni,ha lefognak.Tegnap összevesztünk,mert "játszunk" címszóval lebirkozott és lefogta a kezem.Hiába kiabáltam,hogy engedjen el.Végül megharaptam és mikor kiszabadultam nekimentem.Elborult az agyam,ütöttem-vágtam ahol értem.Most persze ő van megsértődve,hogy milyen "állat" vagyok.Pedig ez már nem az első alkalom volt.Miért nem lehet ezt megérteni?Nekem ez nem játék!
2014. okt. 27. 07:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha elmeselted neki mi törtent veled,akkor bunkosag töle-ha viszont nem,akkor honnan tudja mi a baj?
2014. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem neked kellene pszichológushoz menni, hoyg fel tudd dolgozni a traumádat.


Ettöl függetlenül a barátodbnak is el kellene mondani, hoyg MIÉRT vadultál meg.

2014. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Persze,hogy elmeséltem neki!
2014. okt. 27. 07:11
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
A parod erzeketlen bunko. Mar bocs:-).. amugy biztos jo ember ha vele vagy, de ez egy trauma, amit te nem dolgoztal fel. Neki tamogatnia kelleneneked.pedig.eelmenni szakemberhez ha ennnyi ev multan sem tudtam lekuzdeni magadban a szorongast. Nem szegyen, es kiegyensulyozottabb eletet elhetnel utana! vegyel erot magadon, egy probat meger:-)! kitartas!
2014. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Egyrészt igen, elvárhatsz több empátiát a párodtól. Másrészt így nem lehet élni (tapasztalatból mondom). Keress szaksegítséget és tedd helyre az életed. Nem a párod a szemét, amiért te nem dolgoztad fel a problémáidat. Nem lehet folyton másokat okolni azért, ami a mi hibánk. Az erőszak más hibája volt, de az, hogy hogyan éled utána az életed, már a saját felelősséged. (Szintén tapasztalatból mondom. Szedd össze magad és addig járj segítség után, míg helyére nem kerülnek a dolgok!) N31
2014. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Annak tudatában, hogy min mentél keresztül, miért kell ilyen módon "játszani"? Ha nem bírja felfogni, hogy neked ez mekkora trauma volt, és nem tudja megfelelően kezelni, kerülni az ilyen helyzeteket, akkor pontot kell tenni a kapcsolat végére. Vagy azt hiszi vicces? Nem sok értelem szorult akkor belé. Vagy direkt hoz ilyen helyzetbe? És még fel van háborodva a reakciódon? Ülj le vele átbeszélni, ha nem érti meg, akkor küldd a fenébe. Amúgy ilyen háttér nélkül sem lenne vicces számomra az ilyen játék, és lehet, hogy hasonlóan reagáltam volna. De lehet, hogy a párodnak is problémái vannak nyakon felül, ha ezt élvezi, hogy ilyen helyzetbe hozhat.
2014. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos eyesz eletre kohat egy ilyen dolog.

Lehet meg gondod a fogorvosnal extrem tufelelem es a terhesseg es szules alatt is komoly problemak lephetnek fel.

Tenyleg keress segitseget

2014. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%
Menj pszichológushoz.
2014. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%
Azt kifelejti mindenki hogy nekiment a kérdező a párjának....bezzeg ha fordítva lenne, égne az oldal a sok dühtől:D Kislány, lépj le, a pasi jobbat érdemel nálad (bár kétségtelen hogy a pasiknak ageesszív, beteg nő kell, de akkor is...)
2014. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%

Utolso!

Nyilvan te is neki mennel annak, akirol ugy erzed, bantani akar. Sima onvedelmi reakcio volt.


Kerdezo!

Annyiban egyet ertek az utolsoval, hogy el kell hagynod. Ha valaki nem erti meg, hogy nem akarod hogy lefogjanak, azzal nincs ertelme kapcsolatban lenni

2014. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!