Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor leszek kész az anyaságra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek kész az anyaságra? A párom nagyon szeretné már!?

Figyelt kérdés

27 éves leszek hamarosan, a párom 29. 8 éve együtt vagyunk, minden rendben van közöttünk, nagyon szeretjük egymást, jövőre tervezzük az esküvőnket. Számomra ő a tökéletes férfi, tudom, hogy fantasztikus apuka lesz. Ő már 5 év szeretne kisbabát, csak akkor én még nagyon fiatal voltam, egyáltalán nem vágytam az anyaságra.

Anyagilag is minden rendben van, nincs tartozásunk, van lakásunk, autónk.


Az érzéseim még most is olyan furák. :)

Nem igazán olvadok el gyerekek közelében, nagyon kevés kisgyerek tud belőlek kiváltani valamit. De azt tudom, hogy a saját gyermekeimet nagyon fogom szeretni, ők lesznek a legfontosabbak az életben. Néha azon gondolkodom, hogy fogjuk őket nevelgetni, milyen szellemiségben. Milyen iskolába szeretném, ha járnának, milyen programokat csinálnánk, stb...

De közben meg félek is, mert ez egy nagy döntés, és nem tudom, hogy elég felnőtt vagyok-e ehhez.


A párom sokszor mondja, hogy ő már úgy szeretne babát. Van egy kedvenc csíkos pulcsija, és mondta, hogy majd úgy szeretné, hogy a kisfiúnknak is lesz egy, és együtt felveszik, és úgy mennek majd látogatóban a nagyszülőkhöz. :) Amikor ilyen aranyos dolgokat mond, akkor azonnal szülni szeretnék, de tele vagyok félelmekkel is.



2014. okt. 11. 11:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 9-es, semmi gond nincs az életemmel, csak én még mindaz előtt állok, mint a kérdező, és dolgozván várva várom, hogy itt tartsak... Rögtön tudnám, hogy szeretnék babát :) Sőt, a párom is rögtön tudná, akivel 4 éve együtt vagyok.. ezért számomra furcsa, hogy ez ekkora fenenagy gond.


(igenis egybe írandó)

2014. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Jujj, itt aztán tényleg süt az irigység, de lehet is irigykedni, mert egy igazán sikeres és boldog nő a kérdező, aki ráadásul még értelmes is. Szóval biztos, hogy érezni fogja, ha itt az idő, és szerintem ez hamarosan itt is van!
2014. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
álmodj királylány
2014. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
11- akkor pedig ne nyavalyogj azon, hogy más min "nyavalyog". Van, aki csak sokasodik, más pedig átgondolja mindezt. Bár a kérdezőből lennének többen.
2014. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!