Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erre mi lehet a magyarázat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés
Furcsa dolgot vettem észre a férjemen és nem találok rá értelmes magyarázatot. Időnként, ha hazajön este a munkahelyéről az ingén női parfümöt érzek. Gondoltam rá, hogy megcsal, persze, de ami nagyon furcsa, hogy mindig a bal melle alatt egy ponton érzem ezt az illatot, mintha oda lenne fújva. Ha valakivel ölelkezne, meg mittudomén, akkor nyilván az egész ingén elmosódva kellene lenni az illatnak. Meg egyébként is miért pont a bal melle környékén van ez az illat mindig? Szerintem elég nehéz kivitelezni minden egyes alkalommal így otthagyni az illatot. Valaki tegye helyre ezt a rejtélyt.
2014. okt. 7. 06:35
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
a cauchy feszültségtenzor
2014. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!