Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erre mi lehet a magyarázat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés
Furcsa dolgot vettem észre a férjemen és nem találok rá értelmes magyarázatot. Időnként, ha hazajön este a munkahelyéről az ingén női parfümöt érzek. Gondoltam rá, hogy megcsal, persze, de ami nagyon furcsa, hogy mindig a bal melle alatt egy ponton érzem ezt az illatot, mintha oda lenne fújva. Ha valakivel ölelkezne, meg mittudomén, akkor nyilván az egész ingén elmosódva kellene lenni az illatnak. Meg egyébként is miért pont a bal melle környékén van ez az illat mindig? Szerintem elég nehéz kivitelezni minden egyes alkalommal így otthagyni az illatot. Valaki tegye helyre ezt a rejtélyt.
2014. okt. 7. 06:35
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Persze volt, hogy csak úgy megjegyeztem, mikor átölelt, hogy de jó illatod van. Új parfümöt vettél? (ezzel nem árultam el, mit érzek rajta és mire gyanakszom). Erre közölte velem, hogy nem tudja miről beszélek. Én szoktam mosni, tudnom kellene milyen öblítőt használok. Tudom is. Ez nem annak az illata:D
2014. okt. 7. 06:37
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehet, hogy ezzel fújja be magát, hogy hasson rád? (vagy valaki másra...)

[link]

2014. okt. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát nem gondolnám. Gyanítom ennek nem női parfüm illata van és mikor megéreztem rajta és megszagoltam az ingét akkor is, mikor már levette, egyáltalán nem izgatott fel az illat. POntosabban igen, csak nem szexuálisan, hanem olyan "szétverem a pofád, megcsalsz!" indulattal :DDD
2014. okt. 7. 06:51
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon egyszeru a dolog. Hasznal parfumot? Ha a ket illat teljesen elter akkor idegen illat ha raadasul noi (ezt csak megtudod itelni) akkor vszinu no van a dologban. De te ismered a ferjed... Eszrevettel mostanaban vmi furcsat rajta ezen kivul?
2014. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
A kabátja vagy zakója bal belső zsebében illatos papírzsebkendőt hord...
2014. okt. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kocsiban nincs olyan illatosító ami időnként fúj ki magából illatot? Vagy pl. szemüvegtisztító kendő és utána odatörli a kezét, persze nem láttam még parfüm illatút, de ki tudja...
2014. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá dörgölőznek nők a buszon.
2014. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves Ügyet Lenke! Tetszik az ötlet, erre nem is gondoltam, csak sajnos az a baj, hogy nem hord zakót, hanem kardigánt és abban nincs belső zseb:(( Mikor először megéreztem, gondoltam valaki nekiment a liftben vagy ilyesmi, de azóta többször is éreztem.... Bevallom most már figyelem is! Érzem a stiftjét, a saját parfümjét és ezt a 3. illatot is. Mindig ugyan ezt az illatot, ugyan azon a pontban! Én pl. váltogatom a parfümjeimet, hangulattól függ, milyet használok, persze ez nem mindenkire jellemző. Ez az illat nem az én parfümöm. Ráadásul ő vett magának, vagy kapott... egy új férfi parfümöt, amit hordozgat a táskájában és csak a melóhelyén fújja magára. Ezt sem vallotta be nekem, hogy van új parfümje és mikor rákérdeztem direkte, akkor hülyének nézett és azzal érvelt, biztos a wc illatosítót érzem rajta, ami a melóhelyén van. Normális? Nem értem, miért tagadja a férfi illatot is.
2014. okt. 7. 08:17
 9/21 A kérdező kommentje:
Húúúú, de jó ötletek. A kocsiban van ilyen szellőzőbe beakasztós illatosítója és az fújja az illatot, de akkor a jobb oldalán kellene lennie az illatnak, nem a bal oldalon egyrészt, másrészt meg akkor is érzem, ha BKV-val megy be dolgozni... szóval ez kilőve... Ilyen tisztító kendőket sem használ...
2014. okt. 7. 08:20
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

azért van mindig bal oldalon, mert mikor a szeretője a kocsiban szopja, akkor a férjed a jobb hátsóülésen ül.

Szagold meg a kocsit is!

2014. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!