Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erre mi lehet a magyarázat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés
Furcsa dolgot vettem észre a férjemen és nem találok rá értelmes magyarázatot. Időnként, ha hazajön este a munkahelyéről az ingén női parfümöt érzek. Gondoltam rá, hogy megcsal, persze, de ami nagyon furcsa, hogy mindig a bal melle alatt egy ponton érzem ezt az illatot, mintha oda lenne fújva. Ha valakivel ölelkezne, meg mittudomén, akkor nyilván az egész ingén elmosódva kellene lenni az illatnak. Meg egyébként is miért pont a bal melle környékén van ez az illat mindig? Szerintem elég nehéz kivitelezni minden egyes alkalommal így otthagyni az illatot. Valaki tegye helyre ezt a rejtélyt.
2014. okt. 7. 06:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Na, így már gyanús!
2014. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:DD A cumizós dolog elgondolkodtat, de nem mindig van kocsival, mikor a szag is ott van
2014. okt. 7. 09:05
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

:) szóval gyanítod, hogy megcsal a férjed és ilyen halálos nyugalomban, mondhatni könnyed vicces sztoriként adod itt elő. egyáltalán nem zavar a gondolat, hogy félrejár a férjed?

Csak az zavar, hogy miért éppen bal oldalon van női parfüm?

És nem csak a kocsi hátsóülésén lehet leszopni valakit... :)

2014. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok nyugodt, de már kész vicc, amit művel. Próbálom kevésbé stresszesen felfogni, mert volt már egy kisebb szívrohamom:( Nem kívánok azért meghalni, mert félrekefél. Csak le akarom leplezni, sarokba akarom szorítani, de nem tudok hideg fejjel gondolkodni.
2014. okt. 7. 09:13
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, lehet hogy egy totális félreértés. Nyugodtan nyomozgass, mert jobb félni, mint megijedni főleg a te esetedben. Kérlek, majd írd meg, hogy mire jutottál.
2014. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Miért kell sarokba szorítani???? Nem lehet egyszeruen rákérdezni, hogy figyelj Pisti, mi ez a noi parfüm rajtad hetek ota? Ennyi.

Mondjuk ertelme akkor van, ha a választ is tudod kezelni....

2014. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk azt a szitut tudom elképzelni,hogy a kolléganője ül a számítógép előtt,oda hívja őt ,hogy valami segítség kellene,a férjed oda áll az ülő nő mögé,hogy lássa a monitort,aztán kicsit előre hajol,mert olvas valamit a monitoron,így a bal oldalára ami hozzáér a nő hajához,esetleg vállához,oda kenődik a parfüm illata.
2014. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
lehet az is, hogy a nő a jobb mellét fújja be csak phárfhümmel s amikor ölelkeznek akkor a férjed bal mellkasa lesz csak illatos...:) kérdezz rá, mondd meg, hogy ne hintáztasson...
2014. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valami sebe ott, vagy száraz a bőre és bekeni valami parfümös illatú kenőccsel. Hát kérdezd meg.
2014. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki sokat van parfümfelhős nők közelében, pl munkahelyen, vagy buszon/metrón,akkor sem lesz parfümillatú egy pontban a ruhája. Közvetlenül érintkezés kell ahhoz, hogy ott maradjon az illata. Pl gondolj bele, ha egy beparfümözött fekszik az ágyban,akkor érzed az ágyneműhuzaton.(legalábbis nálam így volt)


Én két dologra tippelnék. Az egyik, hogy egyszer megéreztél valami illatot az ingén, és azóta benne maradt az orrodban úgymond. Tehát emlékezés szintjén. Én naponta észreveszek ilyet, hogy az orrom tök mást érez,mégis egy régi illat van az emlékemben és azt érzem.


A másik, hogy lehet, hogy tényleg közvetlenül érintkezett a férjed mással ...


Vagy marad az, hogy tényleg valami más légfrissítős dolog kerül rá időről időre.Pl autós illatosító,kézfertőtlenítő bármit. Lehet, hogy valamivel krémezi magát,amikor nem látod, és annak marad meg az illata! (az én párom például női sampont használ,de meg ne kérdezd miért-neki az vált be :DDDD )


Szerintem első körben használj más öblítőt és mosóport(mosógélt is!) és próbáld ki, hogy azzal is ugyanúgy érzed-e rajta a nap végén a parfümillatot.

2014. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!