Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre logikus magyarázat?

Van erre logikus magyarázat?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek barátom miért csinálta ezt: 2 hónapnyi szünet után új esélyt kértem, megbeszéltük a dolgokat, találkoztunk úgy viselkedett velem mint azelőtt.Minden rendben volt,ölelgetett, csókolgatott.Másnap pedig közölte, hogy már nem szeret, valami más lett.Miért viselkedett velem úgy, ha már nem szeret?
2010. máj. 7. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálta ugyanúgy csinálni, ahogy régen, hogy lássa, visszahozza-e ez a régi érzelmeket. És nem hozta vissza.
2010. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
próbálkozott, magával is elhitetni, hogy ez így jó neki, de rájött, hogy nem...
2010. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudja mit akar
2010. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálta. Adott neked mégegy esélyt, de úgytűnik nem tudott túladni az előző sérelmen.

Azért viselkedett veled megint úgy mint régen, mert akarta, hogy újra minden rendben legyen. De rájött, hogy minden megváltozott.

2010. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

megpróbálta megjátszani magát, bizott abban hogy ha szerelmesen viselkedik akkor azzá is válik.

De nem tudta titkolni.

Most lehet szemét vagyok, de örülj hogy őszintén megmondta és nem titkolta tovább, ez tiszta sor.

Jobb így hogy őszinte volt, hidd el!

:(

2010. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyetértek a válaszolókkal, csak nehéz elhinni hogy az az ember akinek hittem így meg tudta magát játszani.
2010. máj. 7. 21:58
 7/12 anonim ***** válasza:

de nem voltak jelek azelőtt?

mert az hogy egy ember nem szeret valakit az nem pár nap alatt alakul ki.

Nem volt olyan hogy, lemondta a talikat, nem keresett? stb?

2010. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22:19 es vagyok

Ja és miért volt a szünet, ha szabad tudni?

2010. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én szakítottam vele sajnos mert sokat veszekedtünk, és utólag jöttem rá hogy mennyire szeretem. lehet hogy tényleg kiöltem ezzel benne minden érzést...
2010. máj. 7. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:
értem, és ő szakítás után próbált keresni téged? vagy egyből jött a 2 hónapos nem beszélés?
2010. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!