Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak, nok meddig turnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nok meddig turnetek azt hogy a parotok nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Most ne vegyuk ide azt aki tartos beteg,fogyatekos gyermeket nevel, gyerekkel gyeden stb van, mezogazdasagi teendoket lat el otthon. Hanem egeszseges felnott emberre vagyok kivancsi aki nem keres munkat. Mikor lenne elegetek abbol hogy ti dolgoztok o meg otthon van? A hazimunkat ne hozzatok ide mert azt normalis csaladoknal kozosen megosztjak. Maskepp itelitek meg azt ha egy ferfi vagy egy no nem akar dolgozni?
2014. okt. 3. 10:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy a havi jövedelemből hogy tudunk kijönni, mennyire kell hozzányúlni a tartalékhoz, (van-e tartalék egyáltalán) és közben csinál-e a párom bármit, ami előreviszi (pl. továbbképzés vagy saját vállalkozás, ha olyan szakmája van, ami ezt lehetővé teszi).


Ami engem illet, anno 1 hónap után meguntam a szakmámba vágó álláskeresést (tudom, hogy ez nagyon kevés idő, de már ennyi elég volt az elutasításokból), elmentem máshová, azon a területen is továbbképeztem magam, bár volt, hogy mellette az eredeti szakmámat illető állásra is jelentkeztem (még nem adtam fel teljesen a reményt, hogy oda is visszatérjek, igyekszem frissen tartani azt a tudásom is)


Szóval én lehet, hogy "szigorúbb" lennék az átlagnál...

2014. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Második vagyok, jól le lettem pontozva, mert csak 1 évet adnék. Győrben lakunk, és véleményem szerint itt van azért munkalehetőség bőven, 1 év alatt lehet találni. Ezért továbbra is azt mondom, ha ennyi idő alatt sem sikerül, akkor BIZTOS, hogy nem is akar. Ennyi.
2014. okt. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem akar dolgozni es nem ad be sehova önéletrajzot? Mondta? Anno anyám is ezzel baxogatott. O nem latja, hogy keresnék munkát. Nyilvan nem, ha nincs otthon egesz nap....na mindegy.

Ha egyaltalan nem akarna dolgozni, akkor par honap.

2014. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha van elég pénz passzív jövedelemből (pl. lakáskiadás, stb), akkor fölösleges, lehet menni hobbit, álmokat megvalósítani... Ha nincs elég pénz, akkor bizony tessék elmenni dolgozni.


Fél évig voltam együtt egy sráccal, aki csak nyafogni tudott, de se munkát se szakmát elvégezni nem... Először úgy hangzott, mintha "csak most" nem lenne munkája, később kiderült, hogy ez kb. érettségi óta, illetve 1-2 munkahelyen volt, ahol próbaidő alatt megváltak tőle, vagy ő hagyta ott. Eleinte próbáltam motiválni, de aztán belefáradtam... Mégis mit gondolt, hogy majd én tartom el őt is? Jövőkép? Tervek? Gyerekvállalás?

2014. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Amennyiben te olyan ember vagy aki megy előre és tesz a dolgokért, ő meg azt várja hogy a sült galamb a szájába repüljön akkor nem várnék, had repüljön.Mindenki megérdekel egy esélyt hogy megvalósítsa önmagát, de ha az nem megy, nincsenek pozitív jelek akkor azt látni kell és be kell állni a sorba. Aki dolgozni akar az talál munkát, ez 100%. Sok ember kényelmes nem szeret utazni a munka miatt, nem akarja képezni magát hogy több lehetősége legyen, " alja munkát nem akar végezni" stb... mindig van kifogás. Mindennek ára van ezt meg kell érteni, dolgozni kell hogy biztosítsd a megélhetésed. A pénz nem minden de k...... szar ha nincs. Szerintem egy átlagos ember keresetéből nem is lehet normálisan megélni 2 embernek, csak ha jó sok mindenről lemondasz, az meg csak vegetálás, nem élvezed az életet.
2014. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De van pénzetek amúgy elég? Férfi vagy vagy nő?
2014. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha látom, hogy mindent megtesz, keres munkát, elmegy tanfolyamokra, jár interjúkra, küldözgeti az önéletrajzát, akkor akármeddig. Persze idővel le kellene ülnünk megbeszélni, hogy adjon lejjebb a szintből, ha addig nem talál munkát.

Ha nem is keres, nem is akar dolgozni, azt egyetlen percig sem.

26N

2014. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%

HA látom, hogy tényleg keres, képzi magát, rajta van az ügyön MAx 1év


Ha semmit sem tesz, akkor 1 hónapig nézném, aztán kitenném a francba.

2014. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A társadalom másképp ítéli meg, főleg a nők. A férfi 1 hónapig sem lehet otthon, hogy ne bélyegezzék meg utolsó munkakerülőnek, de ha egy nő évekig otthon van, akkor kimentegetik, hogy legalább addig is vezeti a háztartást (amit ugyebár máskor ő is, és a többi nő munka mellett is el tudott látni!!!), stb.
2014. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19: én külön írtam, hogy szerintem nő és férfi esetén sem elfogadható.
2014. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!