Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak, nok meddig turnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nok meddig turnetek azt hogy a parotok nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Most ne vegyuk ide azt aki tartos beteg,fogyatekos gyermeket nevel, gyerekkel gyeden stb van, mezogazdasagi teendoket lat el otthon. Hanem egeszseges felnott emberre vagyok kivancsi aki nem keres munkat. Mikor lenne elegetek abbol hogy ti dolgoztok o meg otthon van? A hazimunkat ne hozzatok ide mert azt normalis csaladoknal kozosen megosztjak. Maskepp itelitek meg azt ha egy ferfi vagy egy no nem akar dolgozni?
2014. okt. 3. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem ítélném meg máshogy nekem ugyan az. Olyan emberhez aki nem akar dolgozni és megélni nem mennék hozzá, de ha igen nagyon sokáig nem tűrném.
2014. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Én max 1 évig. Ebből fél évet "adnék" arra, hogy olyan munkát találjon, amit szeret, amit szívesen csinál, ahol jó a munkaidő, jó a fizetés, vagy szakmába vág. Ha ez fél évig nem sikerül, akkor további max fél évet várnék hogy találjon egy akármilyen munkát. Ha 1 év után még mindig nem tudott elhelyezkedni, akkor már nem tűrném tovább, mert akkor valószínűleg nem is akar.
2014. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

36 f vagyok. Én évekig nem dolgoztam próbáltam megvalósítani az álmomat (féleg meddig sikerült is persze pénzt azért hozott de nem rendszeresen és hol többet hol kevesebbet)


Most ő van itthon nincs semmi baj.


Ha van pénz akkor tökmindegy dolgozik vagy nem.

Pénz legyen elég. a veszekedések és ebből a vállások 80% a pénz miatt van

2014. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Biztos, hogy nem akar?

Vagy csak nem talál, mindig mást választanak, hiába járt már sok interjún, és elege van már, és ennek tetejébe még a családja, a párja is veszekszik vele, hogy nem dolgozik???


Először is, tudom milyen önhibán kívül munkanélkülivé válni és sokáig nem találni állást... Borzasztó lehetetlen helyzet. Ilyen kor nagy szükség van arra, hogy az ember társa ne fenyegesse és ne határidőket szabjon, hanem legyen megértő, együttérző, ha már segíteni nem tud... Szóval én mindenképp bátorítanám, én nem elvenném még azt a csöpp kis életkedvét is. Segítenék neki keresni, ötleteket adnék, pont mintha magamnak keresnék, úgy foglalkoznék vele is. Ha nem is sikerül így se, legalább embernek érezheti még magát...


Elég beteges dolog "tűrésről" és határidőkről beszélni, ha arról van szó, akit imádunk...

2014. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4.Nem keres semmit,nem erdeklodik,nem ad be egy oneletrajzot sem sehova. Szerinted akar?
2014. okt. 3. 10:44
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem keresne, akkor azt nem viselném el. Ha nem vállalná el az első szembejövő munkát azért, mert a szakmájában szeretne elhelyezkedni, akkor türelmesebb lennék, de azért szemmel tartanám azt a bizonyos keresést. Sok ember depressziós lesz a munkahely elvesztése után, segíteni kell nekik ennek az időszaknak az átvészelésében. Ha hónapok alatt sem találna semmit aktív keresés után sem, akkor viszont megmondanám neki, hogy vállaljon el szakmán kívüli munkát, bármi legyen is az, gyár, Tesco, akármi. Közben is lehet keresni, csak nehezebb, de legalább addig is le van kötve, és pénz is van valamennyi. Rokonom 2 évig kereste az ideális munkát mire feladta és elment gyárba, nem tudom hogy addig miből éltek. Én ezt a határt 3-4 hónapnál húznám meg.
2014. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Pénz kérdése és azé, hogy mit csinál mellette.


Nálunk pl. én is és a férjem is voltunk úgy itthon, hogy tanultunk és csak a másik dolgozozz, 6-9 hónapos szakmai továbbképzésekről van szó.


Úgy, hogy munkanélküli, szerintem 2-3 hónapot adnék neki is, magamnak is, hogy a szakmánkhoz és végzettségünkhöz illő munkát találjunk, ha nem sikerülne, akkor lejjebb kell adni. Azt nem bírnám nézni, hogy hosszú hónapokig, évekig csak siránkozik és lógatja a lábát.

2014. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha keresgélne, látnám a szándékot, akkor nyilván elég sokáig "tűrném" a dolgot, ha pedig sehogy sem talál munkát, elgondolkoznék azon, hogy elköltözzünk máshova, ahol esetleg kaphat.


De így, hogy tényleg semmiféle igénye nincs a másiknak a munkára, elbeszélgetnék vele, hogy mégis miért nem akar dolgozni, szeretne-e valaha, és a válaszoktól függően reagálnék. De semmiképpen nem tűrném, szerintem egy kapcsolat nem arról szól, hogy az egyik fél elkényelmesedik és otthon ül, amíg a másik eltartja.

2014. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

De beszűkül? Vagy érdekli ugyanúgy a politika, gazdaság, ugyanúgy olvas cikkeket, mint eddig?


Van pénzem eltartani, és itthon viszi a háztartást? Akkor bármeddig.


27N

2014. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
En harom eve turom, de lassan kezdek belefaradni...
2014. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!