Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel szörnyen unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel szörnyen unalmas a szexuális életünk, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nekem igényem lenne rá,hogy néha kicsit vaduljunk,szenvedélyesen,férfiasan dugjon meg. Ő azt mondja nem ilyen tipus .


Régebben sokat kezdeményezett,éreztem rajta,hogy akarja.Most mintha a fogát húznák ,szabályosan "könyörögnöm" kell . És ha sikerül elcsábítanom,akkor is monoton,unalmas,mintha nem lenne kedve az egészhez :(

Nem értem mi baja van,mielőtt írnátok,hogy beszéljünk erről,számtalanszor felhoztam a témát,azt mondja semmi különös nincsen. Azt is mondja szeret velem szexelni és kíván. Én viszont nem így érzem.

Rámunt ? Szeretője biztos nincsen.

Egyébként nem akarok nagyképű lenni,de jól tartom magam,nincs feleslegem,adok magamra ,szóval ez is kizárható :(


középkorúak vagyunk.


2014. okt. 2. 21:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
hiába vagy a világ legszexibb 40-ese,ha neki nem vagy az.. megoldás? ha szereted,megalkuszol.. maszturbálj. ha nem szereted,váljatok el
2014. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
90%
Mert attól bevadul fel vesz egy két csipke rongyot mi.Persze persze.Ez olyan, minden nap rántott hús,pedig néha kéne egy kis pörkölt is.Mindenkit meglehet unni, lehet akármilyen bübájos.Vagy megszoksz vagy megszöksz.
2014. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!