Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja lakok a férjemmel,...

2 hónapja lakok a férjemmel, akkor onnantól számít rendszeresnek a szexuális életünk, de már nem szedek gyógyszert 8 hónapja. és még nem vok terhes, mikor kell orvoshoz fordulni? Mennyi idő után lehet tudni hogy vmi baj van (velünk) velem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem menj el orvoshoz, és mond el neki a terveidet. hogy szeretnétek gyereket, és hogy mit ajánl.

egyébként 1 év rendszeres házasélet után kezdik el a vizsgálatokat.

2008. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem attól függ a rendszeres nemi élet mióta laktok egy fedél alatt. Ugyanis előtte is biztosa( vagy nem) éltetek házaséletet. Ha igen akkor onnantól számít. Ált 1 év amit szoktak mondani.

Ha gondolod menj el és beszélj orvossal. S egy rákszűrés sem árt.

2008. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 8 hónapból négyet nyugodtan levonhatsz, mert kell a szervezetnek 3-6 hónap a rendszeres szedést követően amíg minden visszaáll a normálisra.
2008. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi fél év próbálkozás után mentünk el orvoshoz (a korunk miatt én 30, férjem 36 éves), de igazából már több mint másfél éve próbálkozunk sikertelenül.

Szerintem minél előbb mentek, annál jobb, mert ha probléma adódna, előbb elkezdhetik kezelni, és így előbb jöhet a várva várt babóca.

Sok sikert! :)

2008. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz már most is elmehetsz,családtervezés céljábol.Megvizsgál,csinál rákszürést.Van aki gyogyszer mellett is terhes lesz.Egyik barátnömék 6éve probálkoznak,egézségesen.Nem lehet tudni mikor sikerül.Probálgassátok :)sok sikert.
2008. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a korrunkal nincs még probléma ,mert én 18 vagyok a férjem pedig 24!
2008. júl. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!