Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel szörnyen unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel szörnyen unalmas a szexuális életünk, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nekem igényem lenne rá,hogy néha kicsit vaduljunk,szenvedélyesen,férfiasan dugjon meg. Ő azt mondja nem ilyen tipus .


Régebben sokat kezdeményezett,éreztem rajta,hogy akarja.Most mintha a fogát húznák ,szabályosan "könyörögnöm" kell . És ha sikerül elcsábítanom,akkor is monoton,unalmas,mintha nem lenne kedve az egészhez :(

Nem értem mi baja van,mielőtt írnátok,hogy beszéljünk erről,számtalanszor felhoztam a témát,azt mondja semmi különös nincsen. Azt is mondja szeret velem szexelni és kíván. Én viszont nem így érzem.

Rámunt ? Szeretője biztos nincsen.

Egyébként nem akarok nagyképű lenni,de jól tartom magam,nincs feleslegem,adok magamra ,szóval ez is kizárható :(


középkorúak vagyunk.


2014. okt. 2. 21:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Itt értelmes választ nem fogsz kapni, csak egy csomó privát ajánlatot.
2014. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen természet. Nem lehet ezt megváltoztatni, alkalmazkodj.. Vannak, akiknek nincs igényük a vadulásra, "héja nász az avaron"-ra. Egyébként mi ilyenek vagyunk, szelíd csendes ölelés, jó is az. Unalmon túli, mint "a szívverés, vagy a tenger hullámzása" És örök.
2014. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%

Fogadjuk, hogy a férjed kiélte magát fiatalon.... Jellemzően ők szoktak kiégni a házasságukra, ahelyett, hogy most élné ki magát. Szomorú!

Nem sokat tudsz tenni, őt már annyira nem érdekli, hisz mindent megkapott és kipróbált fiatalon.

2014. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Akkor legyen neked szeretőd.
2014. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi volt ?40 évesen temessem el a szexuális életemet ?:(
2014. okt. 2. 21:14
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Lehet valami lelki probléma van a háttérben.Beszélgess vele erről.
2014. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk fordított a helyzet :)


Próbáld ki, hogy egy kicsit "megtagadod" magad tőle... Mi lenne, ha Ő teperne érted. Légy csinos, kívánatos, de tarts egy kis szünetet. Hátha ráébred, hogy mi van.

Kacérkodj vele napközben egy kicsit, aztán este csucsu van... Hidd el elgondolkodik majd...

2014. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom ez nem fog vigasztalni, de ez nálunk is ugyanígy van, mi 30asok vagyunk, de mintha én írtam volna a kérdést.Valószínűleg annak a válaszolónak igaza van, aki azt írta, kiélte magát fiatalon. Engem is nagyon frusztrál, el sem tudom képzelni,így hogyan lehet leélni egy életet egymással.
2014. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

Mit is hangoztatnak mostanában sokan:


"éld ki magad fiatalon, és akkor lenyugszol a komoly kapcsolatra" - hát szépen lenyugodott a férjed....

2014. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
A megtagadod magad tőle taktika ilyenkor nem működik, mert nem a felesége nem izgatja a férjét, hanem maga a szex. Én próbáltam, semmi értelme. (8as voltam. )
2014. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!