Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel szörnyen unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel szörnyen unalmas a szexuális életünk, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nekem igényem lenne rá,hogy néha kicsit vaduljunk,szenvedélyesen,férfiasan dugjon meg. Ő azt mondja nem ilyen tipus .


Régebben sokat kezdeményezett,éreztem rajta,hogy akarja.Most mintha a fogát húznák ,szabályosan "könyörögnöm" kell . És ha sikerül elcsábítanom,akkor is monoton,unalmas,mintha nem lenne kedve az egészhez :(

Nem értem mi baja van,mielőtt írnátok,hogy beszéljünk erről,számtalanszor felhoztam a témát,azt mondja semmi különös nincsen. Azt is mondja szeret velem szexelni és kíván. Én viszont nem így érzem.

Rámunt ? Szeretője biztos nincsen.

Egyébként nem akarok nagyképű lenni,de jól tartom magam,nincs feleslegem,adok magamra ,szóval ez is kizárható :(


középkorúak vagyunk.


2014. okt. 2. 21:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
ne írd le magad, dugj mással. Nem fog tiltakozni ellene.
2014. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg én is írhattam volna. Bár nálunk nem a szenvedélyes szex hiányzik, hanem a szex akarása a ffi oldalról, pedig minden más működik egyébként. Ő sem "az a tipus" és már unom az elutasításokat nagyon. Lustaság.
2014. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%

Vagy csak már, nem vagy vonzó a számára.

Honnan veszed, hogy nincsen senkije?

Akiről nem is feltételeznéd, az sunnyog a legjobban.

2014. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a munkája, mennyire fáradt és stresszes? Mennyire él aktív életet, sportol? Sokan bepunnyadnak a mindennapok mókuskerekébe, munka-hazajön, eszik, tv. Ha így van, akkor alapból sokkal aktívabb és mozgalmasabb életvitel kell, akkor a szexben is több szenvedély lesz. Ha nem ez a probléma, akkor lehet, hogy igaz, amit előttem írtak: kiélte magát. Vagy csak ilyen életszakaszban van most, azért nem kell temetni még a témát szerintem. Mióta tart ez az állapot?
2014. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

A férfiak hajlamosak eltunyulni, és semmi köze ahhoz, hogy mennyire éltek fiatalon vagy nem.

A húgom férje nagyon nagy kaszanova volt, mert magas, jó képű, sikeres pasas. 40 éves korára egy kicsit elfáradt, talán az életbe, talán a munkába. Biztos vagyok benne, hogy nem a tesómat unta meg, egyszerűen nem érezett kedved magához a szexhez. Akkor a tesóm, még fel is ajánlotta, hogy vegyenek be egy 3. nőt, de még az sem tetszett a férjének.

A háttérben az állt, hogy úgy érezte öregszik, de 2 év elteltével valahogy ezt elfogadta, és új erőre kapott, minden a helyére állt.


Az én férjemnek én voltam a 2 nő az életében, de ő is egy idő után "elfáradt", nálunk én vetettem be magam. Szexis fehérneműk, erotikus filmek, randik. Szerencsére sokkal jobb lett minden, de a mai napig figyelnünk kell, hogy életben tartsuk a szenvedélyt.

2014. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
és egy férfi mit vessen be?? szexis fehérneműm nincs, hiába vagyok romantikus, hiába "halmozom" el meglepetésekkel semmi nem használ. Egyszerűen nem kívánja...
2014. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%

Én kiéltem magam fiatalon, és a barátom is. Mára már 30-asok vagyunk, és jobb egymással a szexuális életünk, mint bárkivel volt valaha. Nem hiszem, hogy ez a baj.


Vele nem lehet erről beszélni?

2014. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Enkel semmi köze a kiégéshez.egyszerüen unja a kérdezö férje a szexet.de Ahogy az egyik válaszoló írja,Az ö férje is unja pedig a második nö Az életében.úgyhogy ne verd itt a tamtamot a kiégéssel már itt is,hagyjuk meg azt a másik kérdésnél.
2014. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hány éve vagytok együtt? A sok-sok év alatt a legjobb nőre, vagy a legjobb pasira is rá lehet unni és egy idő után a taktikák is unalmassá válnak.


Nem mindenkinek központi kérdés a kapcsolatában a szex, főleg ha régebb óta együtt vannak. Ritkábban kívánja, egyszerűen megelégszik ennyivel. Más dolgok is hangsúlyt kaptak az életében, a szex a megszokás, vagy egyéb más dolgok miatt háttérbe szorult. Ez nem jelent automatikus megcsalást, egyszerűen ilyenné vált, ennyi neki elég.

2014. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvonod magad, nem fog sokat változni, sőt! Nem, az nem taktika, benne van a veszély hogy teljesen elveszti az érdeklődését! Próbáljatok ki új dolgokat, kezdeményezd te a "durvulást" eleinte csak nagyon kis mértékben. Hátha ő is rákap!:) ha kell beszélgessetek róla tövvször, ne érezzétek cikinek, hiszen ez fontos a kapcsolatotok miatt! Ne engedd magad lerázni:) a fáradtság, stressz nem mentség, egy házasságon akkor is dolgozni kell, a házasság nem csak dínom-dánom!
2014. okt. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!