Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel 3éve vagyunk házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel 3éve vagyunk házasok, van egy kisfiunk 20hós. A Férjemet szeretem de már nem olyan sokat van velem eggyütt szexuális téren sem. Este meg fáradt. De már nem érzem azt a szerelmet amit először. Szeretem ez elég?

Figyelt kérdés
Elég egy házassághoz szeretet?
2010. júl. 13. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A szeretet és az egymás iránti megértés a legfontosabb. Ha kevesebb a szex,az nem baj,de ha nincs meg az egymás iránti szeretet,az már igen. Ha fáradt a férjed,akkor együtt kellene érezned vele. Értetek dolgozik,ezt ne felejtsd el!
2010. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
56%

Egy cipöben járunk :S Mi 2 éve vunk házasok és van egy 14 hónapos kislányom!

Férjem mikor haza ér a melóból, eszik aztán pihen, nap mint nap! Este meg én vok fáradt!

Már nem érzem azt a szerelmet amikor éreztem elöször, csak a szeretet! Szerintem ez nem fog sokáig tartani ez a házasság meg sokszor veszekszünk a férjemmel hogy semmit se csinálunk, családi program stb... Hiányzik a szerelem :( Azt hiszem már másba vagyok szerelmes aki nös és ennyi idös gyereke van mint az én lányom! Borzasztóóóó :(

2010. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha a szülés után nem kiván szexuálisan az még nem a világ vége idővel válltozni fog csak most az édesanyát látja benned nem a szexpartnert.

Addj neki időt mert neki lelkileg ugyanolyan nehéz feldolgoni az apaságot mint neked.

2010. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is ez van, csak mi már 15 éve vagyunk együtt. Abba már szerintem "belefér" a már csak szeretet, de 3-4-5 évbe szerintem nem szabadna :(
2010. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen elég a szeretet! Mondjuk egy kicsit ledöbbentem,mert a szüleim 12 év után is szerelemmel szerették egymást,mostmár csak szeretet.

19/L

2010. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, hogy elég-e. Hosszútávon szerintem kevés a szeretet ahhoz, hogy összetartsa a házasságot. Hülyén hangzik, de az ember élete folyamatos kísértés és bizony ha beleszeretsz valakibe, akkor borul minden. Tehát ez olyan "vele vagyok mert nincs jobb" kapcsolat.


Mi is 3 éve vagyunk házasok, nekem 21 hós a fiam. Nálunk még mindig dúl a love, nagyon boldogok vagyunk. Melós dolog, mert nap mint nap tenni kell érte, de nem lehetetlen. Már 7 éve vagyunk egy pár, ami nem olyan nagy idő szerintem. Ennyit ki kell bírnia egy nagy szerelemnek, ha valóban az volt.


Szerintem próbáljátok rendbehozni a kapcsolatot, amíg végképp el nem romlik minden. Próbálj újra beleszeretni a férjedbe, hidd el, megéri!

2010. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kapcsolat es ember mas. Van, akinek ennyi eleg, van, akinek nem. En is 3 eve vagyok hazas es van egy 20 honapos (nem hos) babank. En is szeretem a ferjemet, de persze masabb, mint a legelejen. Ezen minden kapcsolat atesik es igazabol itt er at a kapcsolat egy magasabb szintre, ami mar nemcsak az osztonokrol szol. Sokkal osszetettebb egy hazassag ennel. Nem hiszem, hogy ez gond, de teny es valo, hogy van, aki ezt nem tudja elfogadni es uj kapcsolatba kezd...aztan meg rajon par ev mulva, hogy abban is lejjebb hagy egyszer a szenvedely...
2010. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elég. Ha állandóan szerelmes lenne az ember, nem tudna semmit csinálni. Amúgy mi van, ha nem elég a szeretet? Akkor úgy éljük le az életünket, hogy kapcsolatból kapcsolatba ugrálunk, aztán ha alábbhagy a kizárólag ösztönökön alapuló szenvedély, akkor továbbállunk, és 3-4 évente felrúgunk és újrakezdünk mindent? Azért a házasság erről többről szól, a házasság "nem szerelem, szövetség". Szerelmesnek lenni bármelyik h-ülyébe lehet, én voltam olyan selejt emberekbe szerelmes, hogy utólag hihetetlen. Mindenben melletted álló társad viszont csak egy van (jó esetben ez a házastársad :)).
2010. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég?


3-4 évente meg fog unni bárki, ha egyáltalán elfogad más gyerekével együtt.

2010. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!