Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hányszor szerelmeskedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor szerelmeskedtek a párotokkal/ hét?

Figyelt kérdés

És az is érdekelne hogy mióta vagytok egy pár?

(Mi 14 éve vagyunk együtt, ebből 11 éve élünk házasságban, és heti 4-5 alkalommal vagyunk együtt...de van időszak amikor ritkább, vagy sűrűbb...ez az átlag.)


2014. szept. 22. 09:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%

Mi 29F és 25L vagyunk. 5éve vagyunk együtt, ebből 2 éve együtt élünk.


Mi általában heti 2-4 alkalommal vagyunk úgy együtt. Van amikor több, van amikor kevesebb.


Páromnak többször lenne rá igénye, de sajnos sokszor túl fáradt vagyok hozzá :(


29/F voltam

2014. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
Hétköznap minden nap egyszer,hétvégén van hogy napi 2-3 is.Szóval kb heti 8-10 között.Elég nagy az étvágyunk,így akkor is csináljuk ha havi baj van:)5 éve vagyun együtt.
2014. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Mi általában heti 1-2x.
2014. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Andizsuzsi ***** válasza:
49%
Én név és arc nélkül sem szoktam kitárgyalni a házaséletemet, de kedves kérdező, a te problémád szempontjából teljesen mindegy, hogy mások mikor és hányszor szoktak. Se veled, se a pároddal nincs probléma, együtt veletek van. Különböző az igényetek, és ezen mások szokásai nem változtatnak.
2014. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
39%

14! Akkor mi a sz@rnak írsz ide? Menj tovább és ennyi.


Mi heti 1-2

3 éve vagyunk együtt.

23 évesek vagyunk

2014. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
4 év, 1 baba, heti kb. 2x, de akkor nem kapkodunk el semmit. Jobb szeretjük a vágyakozást és utána a hosszas játékot, mint a napi 1-2-t, az nekünk nem jött be.
2014. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
32%

Te minek vagy itt egyàltalàn? Az oldal pont a sajàt tapasztalatok, helyzetek megosztàsàròl szòl....vagy téged is behülyìtettek , hogy lekövetnek kedves Andi? ;)


Mi 7 éve vagyunk együtt, idén màjusban hàzasodtunk,vàltozò a dolog, mert ha délutànosok vagyunj sokszor fàradtak vagyunj, de hétvégén bepòtoljuk, illetve délelõttös héten 4-5 legalàbb.

2014. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
68%
10 éve vagyunk együtt a férjemmel. Változó. Átlagban havi 2x mondanék. Ennyi elég is nekünk. Személy szerint nagyon nem örülnék, ha férjem heti 4-5 x akarna...vagy még többször. Nekem az nem menne. Muszájból sosem lennék együtt a férjemmel...és ha nem jutnánk korrekt eredményre, akkor még el is válnék.
2014. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
77%
Kéthetente. 10 ev után.
2014. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Andizsuzsi ***** válasza:
66%
Az én személyes tapasztalatom pont nem segítene a kérdezőnek semmit, hacsak férjet nem akar cserélni. Vagy attól, hogy tudja, hogy te hetente 3x élsz házaséletet, az ő párja kisebb igényű lesz? Ugye nem? Ha az lenne a kérdés, hogy akiknek különböző az igényük, ezt hogy oldják meg, akkor érteném. És nem is szóltam volna hozzá.
2014. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!