Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet egy ilyen no jo feleseg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen no jo feleseg?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyunk egyutt a baratnommel. Nyaron sok kerleles utan vegre ossze is koltozztunk. Kedves, joszivu, okos es nagyon szep no.

En 34 o 31 eves. Nagyon szeretem es jol erzem magam vele.

Szeretnek csaladott es gyereket, szinte minden adott is hozza.

Bar nagyon szeretem a baratnom nem vagyok benne biztos hogy jo anya/feleseg lenne.

Oszinten elmondtunk egymasnak mindent es mivel imad fotozni az albumjai magukert beszelnek.

Elt es dolgozott kulfoldon, afrikaba, azsiab es europaban is. Volt ahol csak honapokat toltott de olyan is ahol evekig elt es kapcsolata is.

Pontosan nem emlekeszem de olyan 10 ferfi lehetett az eletebe es olyan 6-8 kulombozo nemzetiseguek voltak ezek a ferfiak.

Volt orosz, torok, francia, alban, spanyol a leghosszabb egy irani pasi volt.

Azt mondta mindegyiket szerette de megis minden szakitas utan ugy erezte o csak egy magyar ferfivel lehet boldog de jott mindig az uj szerelem es azt mondja velem erzi magat a legjobban mert imad beszelni es en megertem ot es velem otthon es biztonsagba erzi magat.

Gyereket (meg) nem akar es nem is tud nekem semmit igerni.

A hazassaggal nincs baja.


2014. szept. 18. 16:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha sokat utazgatott, nyilvánvaló, hogy nem a legközelebbi szomszédból vagy faluból talált magának párt. Ott élt, ott talált, ennyi. Vannak tágabb világnézettel bíró emberek, én nagyra tartom és irigylem őket jó értelemben. Vannak beszűkült látókörűek, akiknek már az országhatár megközelítése is lehetetlen küldetés és vannak olyanok, akiknek az egész föld nem elég nagy. Ettől még semmivel nem könnyűvérűbbek ezek a nők, mint azok, akik jobb híján végig d..gatják magukat az egész falun. Mindenki abból választ, ameddig ér a mozgástere, hát neki kicsit tovább ért. :-) De a 10 nem sok ennyi idősen.
2014. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Az jobb lenne, ha 30 éves lenne, szűz, nem lenne egy barátja sem és soha nem lépte volna át az országhatárt? Nem merülne fel benned, hogy mi baja van, ha 30 év alatt senkinek se kellett komolyabban?


Ne vedd el, én úgy gondolom! Hagyd el, keress olyat, akit nem tartasz ku rvának azért, mert mert élni!

2014. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az én életemben is volt ennyi pedig nem is utaztam :) Most őszintén mivel van bajod a számmal vagy hogy szeret/szeretett utazgatni és különböző kultúrájú férfiakkal volt együtt? Sajnos nem értem a problémádat, de a válaszom igen, lehet jó feleség és még az is lehet hogy fél év múlva már él-hal egy babáért.
2014. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Attol felek, hogy megint gondol eggyet es tovabb all. Nem is nagyon akartosszekoltozzni velem. Gyereket meg majd akar, de en nem akarok mar tovabb varni.
2014. szept. 19. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!