Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet egy ilyen no jo feleseg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen no jo feleseg?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyunk egyutt a baratnommel. Nyaron sok kerleles utan vegre ossze is koltozztunk. Kedves, joszivu, okos es nagyon szep no.

En 34 o 31 eves. Nagyon szeretem es jol erzem magam vele.

Szeretnek csaladott es gyereket, szinte minden adott is hozza.

Bar nagyon szeretem a baratnom nem vagyok benne biztos hogy jo anya/feleseg lenne.

Oszinten elmondtunk egymasnak mindent es mivel imad fotozni az albumjai magukert beszelnek.

Elt es dolgozott kulfoldon, afrikaba, azsiab es europaban is. Volt ahol csak honapokat toltott de olyan is ahol evekig elt es kapcsolata is.

Pontosan nem emlekeszem de olyan 10 ferfi lehetett az eletebe es olyan 6-8 kulombozo nemzetiseguek voltak ezek a ferfiak.

Volt orosz, torok, francia, alban, spanyol a leghosszabb egy irani pasi volt.

Azt mondta mindegyiket szerette de megis minden szakitas utan ugy erezte o csak egy magyar ferfivel lehet boldog de jott mindig az uj szerelem es azt mondja velem erzi magat a legjobban mert imad beszelni es en megertem ot es velem otthon es biztonsagba erzi magat.

Gyereket (meg) nem akar es nem is tud nekem semmit igerni.

A hazassaggal nincs baja.


2014. szept. 18. 16:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Mi a kérdésed? Miből gondolod, hogy nem lenne jó feleség és anya? Abból, hogy világot látott, többféle kultúrát ismer, nagyon jól főz, és párkapcsolatilag sem analfabéta? Mert nekem a kérdésedből ez jön le...


Egyébként itt nagyobb probléma, hogy "sok kérlelés után" költöztetek össze... Minek kényszerítetted rá?

2014. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
És mi a kérdés? Persze, hogy lehet jó feleség. Miért ne lehetne?
2014. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó feleség lehet és persze jó anya majd. A gond nem az életmódjával van, hanem a te kétségeiddel. Ha kételkedsz benne, ne vedd el! Nem véletlenül nem mennek a dolgok simán! Ez mindig jel!
2014. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Kerdes: Lehet egy ilyen no jo feleseg?

Ilyen: sok es sok fele ferfi volt az eletebe, az elmult ket evet leszamitva , 18 eves kora ota osszesen fel evet volt itthon, folyton utazott.

Ebbol adodik, hogy nem lehet nagyon csalad centrikus.

Szeretem es o is szeret, de ez eleg?

2014. szept. 18. 16:22
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a feleséged nem mondhatja magáról, hogy bármit is ne váltott volna valóra az álmaiból. Persze, hogy lehet belőle jó feleség, kisebb az esélye az elvágyódásnak. Valószínűleg a gyerekeit is haladó szellemben, az ő épülésüket fontosnak tartva fogja nevelni, ha lesznek. Mert ez a komolyabb kérdés, hogy lesznek-e. 31 évesen az ember már általában tudja, akar-e gyereket. Felnőtt, sokat tapasztalt emberről van szó, akinek volt ideje sok szempontból megismerni a témát, és önmagát, hogy alkalmas-e a szerepre. Ha nem határolódik el tőle, akkor valószínűleg a megállapodás után újragondolja a kérdést, de ha pár év múlva sem akar, akkor neked kell mellette lemondanod a gyerekvállalásról.
2014. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "csavargó" típusok is lenyugszanak egyszer. Őszinte volt hozzád, elmesélte az életét és azt is, hogy veled kapcsolatban hogy érez. Attól, hogy sokat utazott, még lehet család centrikus.
2014. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

31 éves es 10 ferfi volt az életében? Ma mar egy 16 évesnek is van annyi.... Nem ertem mi a problémád.....

Az ember meg mindig mas típust keres, ha nem sikerül a kapcsolata, hátha azzal majd fog. Biztos hogy 34 vagy es nem 14?

2014. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A 3. nagyon jót írt, a kétségeiddel van a legnagyobb baj. Neki is joga van megállapodni. Én ugyan nem utaztam, de volt számtalan pasim és jó feleség vagyok, mert már nincs szükségem újabb tapasztalatokra, kalandokra. Adjátok meg egymásnak a lehetőséget, ne keresd a hibát, a bajt, mert lehet tényleg Ő az igazi. Épp ekkora eséllyel lehet egy nem "kiélt" nővel is probléma, épp azért mert nem élt.
2014. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként szerintem egy 31 éves világjáró nőnél a 10 férfi még nem egetverően sok. Gondolom ebben volt több éves és pár hetes is. Soknak gondolom az vetett véget, hogy elköltözött az országból. Hasonló korú vagyok, és az 5. kapcsolatommal élek együtt, pedig én sosem voltam sikeres a férfiaknál, nem vagyok kapcsolatfüggő, és volt hogy éveket (4 évet..) töltöttem egyedül, mert más foglalkoztatott..
2014. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

az hogy 10 ffi volt az eleteben az nem sok. Egyaltalan nem, foleg 31 evesen.


Az mar problema lehet hogy nem akar meg gyereket, dene aggodj:

1. a biologiai ora hamarosan intenziven csorogni kezd

2. ha meg egy ket evig egyutt eltek, es minden rozsaszin, akkor magatol jonni fog az erzes hogy valaki hianyzik onnan :)

2014. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!