Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet egy ilyen no jo feleseg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen no jo feleseg?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyunk egyutt a baratnommel. Nyaron sok kerleles utan vegre ossze is koltozztunk. Kedves, joszivu, okos es nagyon szep no.

En 34 o 31 eves. Nagyon szeretem es jol erzem magam vele.

Szeretnek csaladott es gyereket, szinte minden adott is hozza.

Bar nagyon szeretem a baratnom nem vagyok benne biztos hogy jo anya/feleseg lenne.

Oszinten elmondtunk egymasnak mindent es mivel imad fotozni az albumjai magukert beszelnek.

Elt es dolgozott kulfoldon, afrikaba, azsiab es europaban is. Volt ahol csak honapokat toltott de olyan is ahol evekig elt es kapcsolata is.

Pontosan nem emlekeszem de olyan 10 ferfi lehetett az eletebe es olyan 6-8 kulombozo nemzetiseguek voltak ezek a ferfiak.

Volt orosz, torok, francia, alban, spanyol a leghosszabb egy irani pasi volt.

Azt mondta mindegyiket szerette de megis minden szakitas utan ugy erezte o csak egy magyar ferfivel lehet boldog de jott mindig az uj szerelem es azt mondja velem erzi magat a legjobban mert imad beszelni es en megertem ot es velem otthon es biztonsagba erzi magat.

Gyereket (meg) nem akar es nem is tud nekem semmit igerni.

A hazassaggal nincs baja.


2014. szept. 18. 16:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
most komolyan a tiz az sok? tizeneves csitri csajok tulvannak tizen mire egyetemre mennek manapsag...
2014. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
Persze utolsó te már csak tudod.
2014. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem nem lesz.


Az ilyen nő lesz az, aki nem fog neked gyereket szülni maximum akkor amikor beakarja biztosítani magát úgy 40 évesen, mert jobban félti az alakját. De még akkor is kétséget.

Ez a tipusú ember nem fog neked sok gyerekes, meleg családi otthont nyújtani, mert ő egyetlen egyhez ért: reprezentálni, és az írásod alapján, eléggé szereti is ahhoz önmagát, hogy te nem fogod tudni befolyásolni.


Természetesen mig el nem veszed, fog igérni fűt-fát, gyerekeket, de miután elvetted, elfogja játszani, "hogy mennyire szeretne gyereket, miközben a tudtod nélkül szedni fogja a tablettát és mellé még spirált is rakat fel-hogy nehogy teherbe essen.

2014. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

*Azt mondta mindegyiket szerette de megis minden szakitas utan ugy erezte o csak egy magyar ferfivel lehet boldog de jott mindig az uj szerelem es azt mondja velem erzi magat a legjobban mert imad beszelni es en megertem ot es velem otthon es biztonsagba erzi magat.


Ez egy kiváló szöveg olyan férfi részére, akit mindig nők akartak férjül fogni.


Kérdezd meg tőle egy teljesen váratlan helyzetbe, de úgy, hogy végig a szemébe nézel:


Ki volt a gondolatának az eredetije.


A fejemet ráteszem, és az 5-ösömet mellé, hogy bukni fog előtted, még ha a világ legnagyobb szinésznőjének is hiszi magát. A kulcs a szemében lesz és a válaszod is, hogy milyen ember.


Nagyon meg vagy vezetve. Több mint valószinű, hogy anyagilag jobban állsz az elődeidnél.

2014. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

*Volt orosz, torok, francia, alban, spanyol a leghosszabb egy irani pasi volt.


Tudod ez meg igen csak önmagáért beszél, ha valaki magyar létére ilyen nációju fazonokkal kezd.

2014. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyon jó feleség. Te nem lennél jó férj amíg a kisebbségi érzéseid és kétségeid le nem vetkőzted. Ha jól működik minden , ne mérgezd meg félelmekkel!
2014. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

15-os, mi az, h magyar letere? Azt hiszed valami felsobbrendu faj vagyunk? Okos legyel mar.

Kozben meg te vagy legjobban felhaborodva, ha egy brit vagy egy amerikai ugyanezt mondja, h nem kezd ilyen naciojuval, mint a magyar.

2014. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó nem 15 vagyok de mivel nem kezdenék külföldivel, teljesen hidegen hagy, hogy nekik kellene e magyar nő vagy sem.
2014. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

15, inkabb ezek mint roman vagy zsido.

Sajnos anyagilag nem allok olyan jol, volt valami Qatari pasija aki nagyon gazdag volt de nem birta a klimat es ezert ert veget a kapcsolatuk.


Nem csak a 10 pasi sok hanem ez a sok nacio.

Az hogy "sokat elt" mindenhol vannak baratai es folyton hivjak hogy latogatobba menjen ide oda. Es ha megint rajon hogy elmegy?

2014. szept. 18. 21:59
 20/24 anonim ***** válasza:
én 19 évesen indultam utnak...hát nekem több, mint 10 volt..spanyol, francia, török, svájci, argentin stb. a férjem francia. :) ugy, ahogyan irták is, egy idö után lenyugszik az ember, nálam ez 30 évesen bekövetkezett. a férjem és a gyerekem a mindenem. eleget láttam, tapasztaltam, már nem hajt az uj, az ismeretlen.
2014. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!