Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért változnak meg házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változnak meg házasság után a nők?

Figyelt kérdés

Sok férfi ismerőstől hallottam, hogy az esküvő után a felesége rossz irányba megváltozott. Valóban megváltoznak a feleségek? A férfiak is megváltoznak rossz irányba?

Szívesen olvasnám a tapasztalataitokat, hogy a ti párotok az esküvő után hogyan változott meg ha megváltozott egyáltalán.



2014. szept. 14. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki változik meg. De sok nő akkor változik meg rossz irányba, ha gyereket szül, és ősanyaként viselkedik.

Ezt kevés férj tudja hosszú távon elviselni.

2014. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy megváltoznak, de az együttélés, a hétköznapoi nehézségek és az, hogy nem sikerül mindent megbeszélni, sokszor maradandó sérüléseket okoz. Ezek a sérülések aztán dolgoznak a háttérben, a reakciókat befolyásolják. Ezért tűnik úgy, hogy megváltozott valaki.

Erre 25 év házasság tapasztalata vezetett rá, most már meg tudjuk beszélni a dolgainkat úgy, hogy ne maradjon tüske bennünk.

2014. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

A férfiakra általában az elkényelmesedés jellemző,saját tapasztalat és ezt hallom másoktól is.De jó kommunikációval és szervezéssel (főleg ha már gyerekek vannak) minden megoldható.Pl.nálunk újra vannak kettesben programok,a férjem jól elvolt a tv és a számítógép előtt.

Ő annyit sérelmezett,hogy türelmetlenebb vagyok vele,ha fáradt vagyok vagy felhúztak a munkahelyen,vagy ha a gyerek nyűgösebb. Persze ez rá ugyanúgy igaz :)

Ha két ember szereti egymást,megbeszélik a dolgaikat,minden megoldható.

2014. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki változik, nők is, férfiak is. De nem a házasságtól, hanem az időtől. Folyamatosan kezelni kell a felmerülő problémákat, foglalkozni kell saját magunkkal és egymással is. Így fenn lehet tartani a kapcsolatot, akár házasság, akár nem házasság.
2014. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pont a férjem változott meg,dirigálós ,mindentjobbantudok lett,a szexet házastársi kötelességnek tekintette,nem az öröm forrásának,vagyis annak de nem nekem.
2014. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Azért,mert megváltoznak a kedves,készséges,segítő vőlegények.
2014. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Egy nő azért megy hozzá a férfihoz, mert azt hiszi, h majd megváltozik, de a férfi nem fog.

Egy férfi azért vesz el egy nőt, mert azt hiszi nem fog megváltozni, de a nő meg fog.


Szerintem mindent elmond.....

2014. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

nekem a férjem változott meg. amint hivatalosan összeházasodtunk. pedig azelőtt már együttéltünk és minden rendben volt.

nem is voltunk sokáig házasok

2014. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Mert a házasság előtt többnyire nem mutatják meg a valós énjüket a nők.

Pl. házasság előtt vacsira csak egy icike-picike saláta,

házasság után meg meg már nyugodtan megy nagykanállal a pörkölt nokedlival...

2014. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Miért szerinted majd egész életében salátán fog élni valaki? Egyébként csak akkor ugass, ha te meg minden nap kiszámolod a szénhidrátot, fehérjét és a zsírt és persze a cukros vagy fehér lisztből készült ételekre rá sem nézel, alkohol is persze tiltva, emellett étrendkiegészítőket szedsz és eljársz konditerembe, és természetesen így fogod leélni az egész életedet. Na akkor majd elvárhatod ugyan ezt te is.
2014. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!