Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, Ti akarnátok tudni róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti akarnátok tudni róla?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy elmondjam-e a férjemnek, hogy ijesztően vonzódom az új főnökömhöz. Nem tudom, miért van bennem ez az érzés, mert egyébként nem az esetem, idősebb is nálam, családja van, és más nemzetiségű. Három hete kezdtem dolgozni az új munkahelyemen, 2 év GYED után. Egy irodában vagyunk, összezárva napi 9 órában (sokszor több, túlórázni kell). Nem akarom ezt érezni, és eszemben sincs megcsalni Őt, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki, vagy inkább próbáljam egyedül megoldani ezt a problémát? Látja rajtam, hogy nem oké minden, mert én nem tudom titkolni az érzéseimet, de eddig nem kérdezett rá.

Tehát akarnátok tudni róla, vagy sem?


2014. szept. 14. 13:48
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Tudod, egy kapcsolat sem tökéletes, ahogyan egy ember sem. A férjemmel kevés időt tudunk együtt tölteni, sokat dolgozik, most pedig még kevesebbet, hogy én is dolgozok. DE ezen változtatni egyenlőre nem tud sem Ő sem én, így a probléma marad, amit eddig egész jól kezeltünk. Ezen kívül más gondunk nem nagyon van, tehát nem tudom, hogy min kellene változtatni. :(
2014. szept. 14. 17:03
 32/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyok férfi, így csak női szemmel tudok válaszolni. Én így direkt nem mondanám neki meg, hogy "Drágám, vonzódom a főnökömhöz, mit csináljak?". Én olyan típus vagyok, hogy a problémáimat szeretem magam megoldani. Tehát nem beszélnék róla neki, viszont tennék sokat a helyzet változtatásán. Ha arról van szó, radikálisan változtatnék és keresnék másik munkahelyet. De a probléma nem csak itt van, hanem a házasságban is: szánnék időt egymásra, pl. egy közös nyaralás, hétvége vagy ha annyira nincs idő, akkor bármi közös program, ahol kettesben vagyunk és újra megtaláljuk egymást.
2014. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
72%

Meg egy dolog:


mi ferfiak mashogy vagyunk programozva kicsit. Ha mondanak nekunk egy problemat, az elso reakcio nem az, hogy jo hogy megosztottad velem, meghallgatlak, hogy konnyebb legyen neked, hanem az,hogy "mit varsz tolem, hogy oldjam meg?" Es ha erre nincs kesz valasz, akkor "akkor meg minek mondtad?"


A ferfit bosszantja az olyan problema amit nem tud megoldani, es alapvetoen ha mondanak neki valamit, akkor ugy ertelmezi, hogy tole varod hogy megoldja.


Ha azt varod hogy tegyen valamit, pl udvaroljon neked ujra, legyen romantikusabb, versenyezzen, akkor ezt joelore fogalmazd meg magadban, es efelol kozelits, ezt mondd neki.


Ha viszont nem varsz tole semmit, akkor ne mondd el neki, mivel az hogy nem tehet semmit, sot, hogy nem is varnak tole semmit hogy tegyen, bosszantani fogja, mert nem fogja erteni hogy akkor mi ertelme volt elmondani.

Ha annyi az igenyed hogy meghallgasson/kiadd magadbol, arra jobb egy baratno.


30f

2014. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, a kolléga kedvesebb volt az átlagnál, így ha közel volt, furcsa bizsergés fogott el - de: ha nem vagy vele és nem hiányzik olyankor, akkor csak kémia, ami el fog múlni. Légy türelmes magadhoz, ne adj energiát ennek a vonzalomnak, hessegesd el ezzel a vonzalommal kapcsolatos gondolataidat, és ne menj bele semmibe.
2014. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig minden eddigi választ, tehát csak a saját nevemben: én elmondanám a páromnak, mert mi megígértük a teljes őszinteséget, amit ilyen esetben is kölcsönösen elvárunk egymástól. Én úgy gondolom, hogy párkapcsolati szempontból ez egy fontos dolog, nem mondanám, hogy nem tartozik a páromra, és ha elhallgatnék előle egy ilyen fontos dolgot, méltán érezhetnénk úgy mindketten, hogy visszaéltem a bizalmával. Fordított esetben én elvárnám, hogy ő elmondja, volt is hasonló esetünk, rohadt szar volt tudni, de még rosszabb volt, hogy nem mondta el mindjárt, holott én éreztem, hogy van valami.
2014. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyenlőre úgy döntöttem jegelem ezt a dolgot, megpróbálom lemeccselni magammal, mert igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, megoldani úgysem tudná a férjem ezt a problémát, akkor meg minek idegesítsem? Vannak közös programok, csak kevesebb, mint amennyire igányem lenne, de ezzel együtt választottam Őt, eddig működött is a dolog szépen. Csak nehéz úgy, amikor ott ül szorosan mellettem 2 órát, úgy, hogy összeér a kezünk-lábunk, és elhúzódni sem tudok. :(
2014. szept. 16. 06:06
 37/37 anonim ***** válasza:
Ezt magadban intézd el. A lelkiismereteden öt percre könnyítenél, de annak az embernek akit szeretsz rengeteg kétséget és rossz érzést okoznál. Nem lenne egy nyugodt napja sem amikor tudja hogy éppen munkában vagy. Kellemetlen érzései lennének ha megcsördülne a telefonod vagy sms-t kapnál, vagy túlóráznod kellene. Szeretnél neki szenvedést okozni, amikor amúgy meg hűséges vagy?
2014. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!