Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, Ti akarnátok tudni róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti akarnátok tudni róla?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy elmondjam-e a férjemnek, hogy ijesztően vonzódom az új főnökömhöz. Nem tudom, miért van bennem ez az érzés, mert egyébként nem az esetem, idősebb is nálam, családja van, és más nemzetiségű. Három hete kezdtem dolgozni az új munkahelyemen, 2 év GYED után. Egy irodában vagyunk, összezárva napi 9 órában (sokszor több, túlórázni kell). Nem akarom ezt érezni, és eszemben sincs megcsalni Őt, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki, vagy inkább próbáljam egyedül megoldani ezt a problémát? Látja rajtam, hogy nem oké minden, mert én nem tudom titkolni az érzéseimet, de eddig nem kérdezett rá.

Tehát akarnátok tudni róla, vagy sem?


2014. szept. 14. 13:48
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es válaszoló! Hogy jön ide a pénz? Amit nem tud megadni nekem a férjem, annak nincs köze a pénzhez, pénzem nem megvehető dolog! Nem vagyunk gazdagok, de különösebb anyagi problémáink sincsenek.

A többieknek nagyon köszönöm a választ, egyre inkább arra hajlok, hogy kivárok, hátha szelídül bennem ez a dolog, és tényleg csak "GYED" szindrómáról van szó!

Hogy miért akarom elmondani? Mert bűntudatom van, ez a titkolózás hasonló lehet, mint maga a megcsalás, bár azt nem tudom, milyen mert nem csaltam még, és remélem nem is fogok. Egyszerre van bennem az öröm, hogy holnap újra láthatom Őt, és a hatalmas bűntudat, amit érzek e miatt az érzés miatt! Kissé viharos most minden körülöttem.

Ja és azért túlórázok, mert ez egy nagy lehetőség nekem karrier szempontjából, és szeretném a maximumot kihozni belőle. Később már nem lesz szükség ennyi hosszúzásra, de ez most fontos.

2014. szept. 14. 15:17
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
#ě1 "vallási papírokat" milyen vallás?
2014. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben azonnal menekülnél abból a helyzetből. Kívülállóként egyértelműen látszik, hogy a vesztedbe rohansz. Boldog életet élsz a férjed mellett és most megtetszett egy másik férfi. Mélyről, zsigerből, ahogy írtad. Ez nem fog elmúlni, ez csak mélyülni és kibontakozni fog. Ha továbbra is ott dolgozol és napi szinten találkozol ezzel a férfival csak azért hogy építhesd a karriered, akkor hidd el nekem hamarosan válás lesz belőle. Most kell eldöntened karrier válással, vagy egyszerűbb/másabb pályaút szerelemmel, családdal. Szerintem ne vedd félvállról ezt a helyzetet, nagyobb veszély leselkedik rád mint gondolnád!
2014. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Hűha, kifejtenéd ezt bővebben utolsó válaszoló? Csak mert egyenlőre nem érzem kontrollálhatatlannak a helyzetet. Ráadásul, ha igazam van, akkor ez a vonzódás egyoldalú, tehát plátói marad. Bár ebben sem vagyok biztos, mert híresen "vak" vagyok, ha ilyesmiről van szó. A férjemnek is szinte az arcomba kellett kiabálnia, hogy tetszem neki, mire rájöttem! A munkahelyem elhagyása már csak a legutolsó utáni lehetőség lehet. Két évre félretettem az álmaimat, most nem szeretném eldobni magamtól ezt a lehetőséget, egy h*lye második kamaszkor miatt.

Világ életemben híres voltam arról, hogy józan, céltudatos vagyok, erre most 27 évesen kergülök meg?? Fú de bosszant ez a dolog! (Egyébként a férjem 35, a főnököm 45 éves, ha számít valamit)

2014. szept. 14. 15:49
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam ugyanígy, elmondtam a férjemnek. Nem verte meg a főnökömet, de tudta, hogy úgysem történne köztünk semmi. A mai napig vonzónak találom az ürgét, meg nem tudnám mondani miért. Azóta a férjemmel van már közös gyerekünk, boldogok vagyunk, nem okozott törést a kapcsolatunkban. Ahogy az sem, amikor bemutatta az egyik kolléganőjét, aki igazi szuper-dögös csajszi volt, és tudtam szavak nélkül is, hogy a férjemnek tetszik, és ha pár évvel korábban ismeri meg, történt volna köztük egy-két dolog. Attól, hogy a férjemmel összeházasodtunk, nem szűntünk meg mint nő és férfi, egyszerűen vannak más vonzó férfiak és nők a világon, ezt el kell fogadni. Ciki, ha az embernek pont vele kell dolgoznia, de ha van önuralma, nem lesz semmi gond. Én sem tettem semmilyen lépést a volt főnököm irányába.
2014. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért a tetszik valaki, vonzónak találom nagyon nem ugyanaz, mint vonzódni valakihez. Nekem is sok mindenki tetszik, de nem vonzódom hozzájuk, nincsenek érzelmek, vágyak. Egyszerűen csak van szemem és látok :)


Nem lehet, hogy téged inkább az vonz, hogy a főnököd sikeres abban a munkában, amire te is vágysz? Szexuálisan vonz? Fantáziálsz róla? Vagy csak felnézel rá, mert sikeres abban, amivel te is foglalkozol?

2014. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Igen utolsó válaszoló, feján találtad a szöget. Ha csak szimplán jó pasinak tartanám, semmi gondom nem lenne, az ilyet simán tudjuk/tudtuk kezelni eddig is. De ez valami más. Most hirtelen egy dalszöveg jutott eszembe: "Hogyan mondjam el neked, amit nem lehet, mert szó az nincs csak képzelet..." Na hát valami ilyesmi. Szakmailag is felnézek rá, és szexuálisan vonzódok hozzá. Lassan már aludni sem hagy, tegnap éjjel már álmodtam is vele, mint valami hülye csitri!

De az érdekes az, hogy amikor a férjemmel szeretkezek, eszembe sem jut, pedig amúgy elég sokszor gondolok rá.

2014. szept. 14. 16:35
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
És a főnök milyen veled? Udvarol? Tudod, hogy ő is vonzódik-e hozzád vagy nem?
2014. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves hozzám, türelmes, jó tanár, hogy úgy mondjam. Mivel ő olasz és az ő kultúrájuknak szerves része az udvarlás, akkor is, hogyha nem akar semmit az adott nőtől, így nem tudok válaszolni a kérdésedre. Egyébként sem vagyok jó az ilyesmiben, így meg pláne lehetetlen megmondani, hogy akar-e többet. Annyi biztos, hogy a másik kolleginával nem ennyire kedves, már régóta dolgoznak együtt. De lehet, hogy csak a beilleszkedésem akarja megkönnyíteni, fogalmam sincs.
2014. szept. 14. 16:42
 30/37 anonim ***** válasza:

Szinte biztos vagyok benne, hogy valami hiányzik a házasságotokból, valami nincs rendben, elégedetlen van valamivel, amiről talán a férjed nem is tud.

Rám csak akkor tudott valaki ilyen nagy hatással lenni, ha gond volt a kapcsolatommal.

2014. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!