Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, Ti akarnátok tudni róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti akarnátok tudni róla?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy elmondjam-e a férjemnek, hogy ijesztően vonzódom az új főnökömhöz. Nem tudom, miért van bennem ez az érzés, mert egyébként nem az esetem, idősebb is nálam, családja van, és más nemzetiségű. Három hete kezdtem dolgozni az új munkahelyemen, 2 év GYED után. Egy irodában vagyunk, összezárva napi 9 órában (sokszor több, túlórázni kell). Nem akarom ezt érezni, és eszemben sincs megcsalni Őt, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki, vagy inkább próbáljam egyedül megoldani ezt a problémát? Látja rajtam, hogy nem oké minden, mert én nem tudom titkolni az érzéseimet, de eddig nem kérdezett rá.

Tehát akarnátok tudni róla, vagy sem?


2014. szept. 14. 13:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
36%
Na én ekkor adnám be a vallási papírokat ha ezt megtudnám feleségemről. Ha szeretnéd más férfit észtre sem vennél.
2014. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

Ha elmondod, abból balhé lesz, és nem tudhatjuk, mit reagál a férjed...lehet végzetes is a kapcsolatotok szempontjából.


Magaddal számolj el, mennyire komoly ez, le tudod-e (LE AKAROD-E) győzni az érzést...ha kell, válts munkahelyet, de ezt így ne folytasd.

2014. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok férfi, de biztosan tudom, hogy az én barátom tudni akarná, mivel ezzel kapcsolatban voltak mélyenszántó beszélgetéseink. Viszont az is biztos, hogy nem általánosan gondolkodik a témáról és köztünk amúgy is nagyon szoros a lelki kapcsolat, nagyon komoly bizalmasai vagyunk egymásnak.
2014. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám el neki, ugyanakkor ezt fejben kell eldönteni.


A hűség egy döntés, ahogy hosszú idő után a szeretet is az tud lenni.

Megcsalni nem akarod őt, ez jó. Szereted őt és vele szeretnél lenni annyira, hogy ezt képes legyél kizárni? Ha igen, akkor tedd ezt. Egyszerűen zárd ki.


Ha alapvetően sem az eseted, na meg a helyzet sem tenné lehetővé, akkor valószínű inkább csak az újdonságról van szó.

2 évig otthon voltál, most kiléptél a nagyvilágba újra és sokkal jobban megérzed a külső ingereket.

Szerintem ez 1-2 hónapon belül el fog múlni, ha visszaállt a világ rendje. Újra dolgozol, nem csak a gyerek és a takarítás van, a férjeddel most egyenrangú partnerek lehettek a munkaköreiteket illetően is. Dolgoztok, együtt vezetitek a háztartást, gyereket neveltek. Az kell, hogy ehhez egy kicsit hozzászokj. Kitartás, el fog múlni!


És azt javaslom, hogy ne mondd el neki.

2014. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek. Az első válaszolótól kérdezném: tehát akkor Te nem akarnál tudni róla? Mert ez alapján, akkor megpróbálom magamban lerendezni és ha sikerül túllépnem ezen, jó, ha pedig nem, vagyok olyan tisztességes, hogy elmondom neki. De mivel szeretem Őt, nem akarom elveszíteni és a közös gyerekünkre is gondolnom kell. Itt nincs szó megcsalásról, és valósznű a vonzalom is egyoldalú, bár ezt nem tudhatom biztosan, mert voltak félreérthető(bb) helyzetek, de a más kultúra miatt ez is simán lehet félreértés. Eddig mindent meg tudtunk beszélni, de ez most nagy dilemma nekem, már maga a helyzet is, nemcsak az, hogy elmondjam-e.
2014. szept. 14. 14:10
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként nem akarnék tudni róla.mert utána csak azon járna az eszem,hogy talán több is van/lesz/köztetek.Férfiaknak rombolja az egóját.
2014. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%

"Ha szeretnéd más férfit észtre sem vennél."


A hűséget fogadott nem vakságot, az csak férfiaknál játszik?

2014. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
75%
Én férfiként akarnék tudni róla. Magabiztos férfinak nem rombolja az egoját. Meg amúgy is, ez csak hozzásegíthet a helyrehozáshoz, mert pl. én elvinném a feleségem valahová, jobban figyelnék rá. Másik oldalról meg ha nekem lenne egy nõ a fantáziámban, biztos elmondanám a feleségemnek, hiszen csak olyan nõt vennék el, aki mellett nem kívánnék meg mást megcsalásig. Fantáziálni mindenki szokott, de ha megkapsz minden fontosat a másiktól, akkor nem csalod meg.
2014. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Na, a próféta szóljon belőled, kedves nyolcadik válaszoló! Mert igazából úgy érzem, hogy mindent megad nekem a férjem, amit tud, amit pedig nem tud, azt hiába várnám tőle, nem igaz? Viszont sajnos a "hűséget fogadott, nem vakságot" esetemre nem igaz, mert ha csak ennyi lenne, azt simán meg lehet beszélni vele. Volt már rá példa nem egyszer az évek alatt, hogy "kibeszéltük" xy milyen jó csaj vagy pasi. Amit érzek az valami zsigerből jövő, ösztönös, mély vonzalom, amit szerencsére tudok uralni egyenlőre, de én megszüntetni akarom, nem együtt élni az érzéssel. És azért gondoltam, hogy elmondom, hátha együtt ki tudunk sütni valami megoldást. Az EGO-ja rendben van, de mégsem szeretném megbántani.
2014. szept. 14. 14:36
 10/37 anonim ***** válasza:
20%
még hogy nem számít a pénz...
2014. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!