Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, Ti akarnátok tudni róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti akarnátok tudni róla?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy elmondjam-e a férjemnek, hogy ijesztően vonzódom az új főnökömhöz. Nem tudom, miért van bennem ez az érzés, mert egyébként nem az esetem, idősebb is nálam, családja van, és más nemzetiségű. Három hete kezdtem dolgozni az új munkahelyemen, 2 év GYED után. Egy irodában vagyunk, összezárva napi 9 órában (sokszor több, túlórázni kell). Nem akarom ezt érezni, és eszemben sincs megcsalni Őt, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki, vagy inkább próbáljam egyedül megoldani ezt a problémát? Látja rajtam, hogy nem oké minden, mert én nem tudom titkolni az érzéseimet, de eddig nem kérdezett rá.

Tehát akarnátok tudni róla, vagy sem?


2014. szept. 14. 13:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak saját érzései, amik nem tartoznak másokra. Ebben az esetben a férjedre sem.

Ez a te terhed, miért raknád rá?

Ha ennyire sok időt töltesz a főnökkel egy pár hónap múlva kifogod ismerni.Ha pici a gyereked miért túlórázol?

Foglalkozz többet a családoddal, dolgozz kevesebbet vagy menj akár egy másik munkahelyen is vállalhatsz munkát.

2014. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok. Nálunk van olyan, hogy elmondjuk egymásnak, hogy ez tetszik, az tetszik, nem titok. De amikor ilyen szinten vonzódsz valakihez, azt lehet nem kéne elmondani, mert lehet, hogy ez csak a GYED utáni élmények egyike, hogy végre kimozdulsz (nincs gyerekem, csak találgatok), új emberekkel találkozol. Lehet, hogy ez csak hirtelen fellángolás, egy új érzés, ami gyorsan el is fog múlni, de ha elmondod, lehet, hogy utána a férjed nem fog bízni benned, folyton féltékeny lenne, annak meg semmi értelme, hogy egy esetleges fellángolás miatt folyton vitázzatok. Én vallom, hogy mindent meg kell beszélni, meg kell tisztelni a másikat azzal, hogy nem csalod meg, elmondasz mindent, de ebben az esetben csak akkor tenném, ha tudod, hogy nem fellángolás, és hogy 1000%, hogy felbontanád a kapcsolatodat ezért a férfiért. Ha a férjeddel akarsz maradni, szereted őt, nem akarsz semmit ettől a férfitől, akkor tartsd magadban, és próbáld elrendezni a dolgot, mert lehet, hogy piti dolog miatt hosszú veszekedések és bizalmatlanság lenne köztetek.
2014. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

én nem.

ha nem szeret, menjen, ha szeret maradjon, engem csak ennyi érdekelne.

az instabilitásokkal nem foglalkozom.

2014. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy hogyan érintené ez a férjedet. Van, aki nagyon rosszul venné, van, aki azt mondaná, hogy nyugodtan szeretkezz a főnököddel, nagyon széles a skála. Beszéljetek erről őszintén!
2014. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
90%

"Na én ekkor adnám be a vallási papírokat ha ezt megtudnám feleségemről. Ha szeretnéd más férfit észtre sem vennél."


Na, bezzeg ha te látsz meg egy jó nőt, akkor jön a "Hűséget fogadtam, nem vakságot..." -.-

2014. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Kerdes: mit varsz tole, mit reagaljon? Mert ha elmondod neki, akkor neki valamit lepnie kell : mit?


Verje meg a fonokot? Kovetelje hogy valts munkahelyet? Ne tegyen semmit - hogy aztan o legyen a hibas, mertugye szoltal elore?

2014. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudnod. Mi elég nyíltan meg szoktuk tárgyalni, ha valakit szexinek tartunk. Mivel ez nálunk játék és a hűségünk ettől nem csorbül, nálunk ez nem gond.

Rosszul is eshet.

Mindennek előtt neked Magadban kellen ezt rendbe rakod.

Inkább barátokkal, gyóntatóddal, pszichológusoddal beszéld ezt meg, ha egyedül nem megy.

2014. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod elmondani neki?

Elhanyagoltnak érzed magad és jól esne, ha kicsit féltékeny lenne rád?

Én nem sok értelmét látom. Ha nem tudod megoldani, leküzdeni ezt az érzés, akkor mondd el, de most minek?

Lehet, hogy nem is igazi vonzódás, csak ahogy már írta valaki "kiszabadultál" otthonról és sok új élmény él. Szerintem először magadban tisztázd, hogy mit érzel. Ha már tudod, hogy mit akarsz, utána beszélj a férjeddel.

2014. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

minden zártabb közegben előkerül a nemi identitás, gondolkodás, ez mintha természetszerű lenne


de ezt haza vinni...


én anno simán elmondtam a páromnak, hogy pl azt álmodtam, h lefeküdtem a főnökkel és amikor a munkahelyen konkrétan leszidott valamiért nevetve meséltem a páromnak, hogy csak annyi volt a fejemben akkor, hogy éjszaka nagy lepedőakrobata voltál, most meg itt dumálsz? :D


mi olyan jót röhögtünk

2014. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mondanám el, otthon voltál 2 évig, új élmények, egy fellángolás. Valószínűleg pár hónap után te is röhögni fogsz magadon, felesleges a feszkót csinálni.
2014. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!