Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti ebben az esetben vállalnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben az esetben vállalnátok közös gyereket a férjetekkel?

Figyelt kérdés

Nekem van 1 lányom, aki velünk él, neki 1 lánya és 1 fia, akiket közösen nevelnek, sokat vannak nálunk.A lányok 10 és 11 évesek, a fiú 8.


Mindnekinek lenne külön szobája, de a lányok együtt szoktak aludni amikor itt vannak a férjem gyerekei.

Anyagilag is belefér még 1 baba.


A gyerekeink viszont nem lelekesednek az ötletért. Ahogy fogalmaznak, "milyen ciki lenne már". Ti csak emiatt meggondolnátok magatokat? Ez visszatartana a közös baba vállalásától?


2014. szept. 12. 14:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
6-os: ő az eslő férjem. Nem azért akarunk még egy babát, hogy szép család legyünk, hiszen valóban már most is az vagyunk. Egyszerűen csak mindketten vágyunk rá. Ahogy egy "normál" házasságban is vágynak az emberek többedik gyerekre.
2014. szept. 12. 15:04
 12/17 anonim ***** válasza:
28%

Jó, akkor férj helyett vedd úgy, hogy minden kapcsolatból.


Ha te meg tudod oldani, csináld. Én magamról tudom, hogy ha lenne most egy pici babám, nem tudnék ugyanolyan figyelemmel törődni három kiskamasszal. És mivel nagyon szeretem a testvéremet, tudom, milyen jó úgy felnőni, ahogy a 3 gyerek együtt fog, de a kicsi ebből ki fog maradni. Mire érdemben lehet vele játszani vagy beszélgetni, addigra a most 8 éves is teljesen más életszakaszban lesz.

2014. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt kettőtöknek kell eldönteni.
2014. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy a lányok véleménye alapján akarsz dönteni.
2014. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tartok tőle, hogy ne lenne elég időm vagy energiám a nagyobbakra. A saját gyerekivel amúgy is a férjem tanul, foglalkozik többet, ha itt vannak, nyilván inkább az apjukra kíváncsiak, nem rám. Az meg, hogy hány gyerek ruháit teszem be a gépbe vagy hány főre főzök, nem nagy plusz munka.
2014. szept. 12. 16:04
 16/17 anonim ***** válasza:
Én ne vállalnák mert nekem elég lenne ennyi a gyerek. De ha te szeretnél akkor ne a gyerekek döntsék el.
2014. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés.

ha energiában, anyagiakban belefér, akkor végülis miért ne? viszont elég nagy lesz a korkülönbség a gyerekek közt, igazán bensőséges viszony kisebb eséllyel alakul ki, bár az tény, hogy a picit nagy eséllyel mindegyikük körberajongja majd.

ami a legfontosabb szerintem, hogy egyikük se legyen kényszerbébiszittere a közös babának. persze ha szívesen hazahozzák majd a bölcsiből-oviból, illetve vigyáznak rá néha, az oké, de ne vedd evidensnek hogy csak azért mert ők már nagyok, majd besegítenek a gyereknevelésbe. hamarosan tinik lesznek, járkálni akarnak a barátaikkal, nem pedig otthon pesztrálni a kistesót.

a ciki-nem ciki-kérdésen felül ez utóbbi a lényeges.

2014. szept. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!