Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti tudtok beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok beszélgetni a férjetekkel?

Figyelt kérdés
Érdekli őket a mondanivalótok, vagy csak ühümm és otthagy, vagy egyáltalán meg se hallgat...
2014. aug. 16. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Persze.. Ha nem gy volna, nem lett volna a férjem..

Persze neki is vannak olyánjai, amikor nemmigazán figyel, de kinek nem? Nekem is va amikor fradt vagyok, csak "mindenki hagyjon békén" hangulatban..persze ezek nem mindennaposak, igen ritkák

2014. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Én csak a legutóbbi páromról tudok nyilatkozni. Ő csak eljátszotta, hogy meghallgat, mert szerinte buta nő vagyok, akinek csak csillapítani kell a hisztirohamait, de egy idő után még azt se. Már nem a párom, nem véletlen.
2014. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy tudunk, rengeteget beszélgetünk. Ha nem tudnék vele beszélgetni, nem mentem volna hozzá, elég uncsi lenne 50-60 évig kussban ülni egymás mellett.


Az ilyen kérdéseknél egyébként mindig felmerül bennem egy másik kérdés: ilyen kapcsolatból, ahol beszélgetni sem tudnak a felek, vajon hogy és miért lesz házasság?

2014. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt az egyik legfontosabb szempont, mikor összejöttünk :)

Folyton valami számunkra érdekesről beszélünk :)

2014. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Az én férjem nem egy beszédes típus, de ettől függetlenül szoktunk beszélgetni. Meghallgat, elmondja a véleményét én pedig vagy egyet értek vele, vagy nem. :-)

Szerintem a férjem nem a barátnőm, nem kell hogy órákat locsogjunk a semmiről, arra ott vannak a barátnőim.

2014. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nalunk valahogy elromlottak a dolgok. Altalaban nem erdekli, amit mondok vagy engem nem erdekel az, amire ő kivancsi es megis megkerdezi. Igy a beszelgetes kb. abbol all, higy gyerekrol, tennivalokrol esetleg kozos programok szervezeserol tudunk beszelgetni. Neha masrol is. De nem veletlen itt netezek es nem beszelgetunk helyette:-(.
2014. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Én is ez alapján válogatok. Ha nem tudunk beszélgetni, akkor semmit nem ér az egész kapcsolat. Nekem az nem megoldás, hogy akkor ott vannak a barátnőim...és ha nem lesznek ott és csak a férjem marad? Akkor minden kuka. Nekem nagyon fontos a beszélgetés. Van, aki túl zárkózott, befelé forduló és ezért nem beszél sokat, de olyan emberrel nem is tudok elképzelni tartós kapcsolatot. Én szeretek beszélni, elég sokat beszélek, különösen akkor, ha valami nyomaszt és aki ezt nem bírja elviselni, vagy nem kíváncsi rám, azzal nem vagyunk egymáshoz valók.
2014. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
21 eve tudunk folyamatosan beszelgetni, gyakorlatilag 16 eves korunk ota,miota ismerjuk egymast folyamatosan van mondanivalonk egymasnak.
2014. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen.


Egy időben ment az ühümmözés, amikor egy nehezebb időszakunkat éltük meg. Nagyon bántó volt, főleg, és szóltam neki, hogy ez így nem igazán járható út. Belátta és változtatott rajta.


Szó szerint úgy képzeljétek el, hogy annyira maga alatt volt, hogy mindenre, aha, ja, ühüm, hmm volt a válasz.

2014. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem mindig volt ez igy, kb. ugyanaz, mint amit a 6. valaszolo irt. Barataim se nagyon vannak, itthon vagyok a gyerekkel, es oszinten szolva a baratokkal egeszen mas temakrol beszelget az ember, mint a hazastarsaval. Amugy csaladban se nagyon van kivel beszelgetni. Ok is sokszor olyanok, mintha a falnak beszelnek. Szornyu erzs.
2014. aug. 16. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!