Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti ebben az esetben vállalnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben az esetben vállalnátok közös gyereket a férjetekkel?

Figyelt kérdés

Nekem van 1 lányom, aki velünk él, neki 1 lánya és 1 fia, akiket közösen nevelnek, sokat vannak nálunk.A lányok 10 és 11 évesek, a fiú 8.


Mindnekinek lenne külön szobája, de a lányok együtt szoktak aludni amikor itt vannak a férjem gyerekei.

Anyagilag is belefér még 1 baba.


A gyerekeink viszont nem lelekesednek az ötletért. Ahogy fogalmaznak, "milyen ciki lenne már". Ti csak emiatt meggondolnátok magatokat? Ez visszatartana a közös baba vállalásától?


2014. szept. 12. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem tartana vissza, mivel én nem tartanám cikinek.
2014. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy NEM! - nem ők döntik el , ez a ti életetek! Ahogy írtad, minden adott, úgyhogy hajrá! Nem hiszem, hogy meg szokták kérdezni a gyerekeket akarnak-e kistesót... hidd el, imádni fogják!
2014. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyokm ,mármint, hogy nem tartana vissza!
2014. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit sem tartana vissza, ez a ti döntésetek a férjeddel!
2014. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy ezt a gyerekeknek kellene eldönteni. ha ti szeretnétek egy babát akkor ne tartson vissza.
2014. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Engem csak az tartana vissza, hogy inkább foglalkozom a már meglévő gyerekekkel, minthogy minden férjemtől legyen legalább egy. Akkor is szép család vagytok, ha nincs közös gyereketek.
2014. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartana vissza. A gyerekek úgyis megszeretnék az új tesót.
2014. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a gyerekeknek kell eldönteniük ezt a kérdést. Ha TI ketten, és csakis ti, úgy érzitek, hogy szeretnétek egy közös gyereket, akkor hajrá!
2014. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztük meg őket, csak a férjem elszólta magát.
2014. szept. 12. 15:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem a gyerekek dolga eldönteni. Ilyen idős korban havonta változik, mi a ciki. Pár év múlva az lesz a ciki, hogy vannak szüleik. Mire az a gyerek megszületik, a lányaidnak kisebb gondja is nagyobb lesz a babánál, tinédzser koruk küszöbén állnak. Aztán vagy imádni fogják, vagy nem tudnak vele mit kezdeni, de ahhoz neked kell elrontanod a viszonyukat, hogy ne fogadják el testvérként.
2014. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!