Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért aláz meg szexuálisan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aláz meg szexuálisan a férjem?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt,a férjem többször eljátszotta már,de az utóbbi hónapokban egyre gyakrabban fordul elő.Ő szinte sosem kezdeményez,mindig nekem kell,már ez is megalázó.Több mint 2 hete nem voltunk együtt,próbálkoztam este,hozzábújtam stb.Kicsit átölelt,de ennyi.Majd gúnyosan megkérdezte,hogy mást is akarnál,majd elment tévézni.Majdnem elsírtam magam,1 óra hosszát sikerült aludnom,azóta ezen rágódom.nem ez az első alkalom,volt már durvább beszólása is.
2014. szept. 12. 02:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Látom vagyunk így még egy páran,ugyanez a problémám.Szerintem pontenciagondok lehetnek a háttérben,főleg valószinű mivel cukros(nálunk is ez van).Én a váláson gondolkodom,32 évesen nekem ez így nem élet,hogy bőgés meg nyugtató,mert neki nem áll rendesen a bré,és orvoshoz se hajlandó menni.A havi 1 "maszatolás" meg nem szex...:(Mi is 6 éve vagyunk együtt ez kb már 3 éve gond állandóan visszatérő gond...
2014. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Én miért nem tudtam soha kifogni egy ilyen pasit? :( Utoljára már úgy regisztráltam a társkeresőn, hogy impotens pasit keresek. Még így sem találtam olyat, aki ne akarna kétnaponta megdönteni. Én ezt nem értem. Már 50 éves vagyok de még nem botlottam ilyen pasiba, már a harmadik férjemet fogyasztom, de mindegyiknek mindig felállt. És nekem meg ez már néha sok.
2014. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

22. Egy felnőtt egészséges férfinak fel szokott állni és dugni is akar olykor! Ezen miért lepődsz meg?

Ha ennyire utálod a f..szt, akkor inkább nőt keress a társkeresőn! :-)

2014. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22-es,cseréljünk!
2014. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a csudába,én 5 évig csináltam ezt,azt hittem majd a szerelem segít,hát a fenéket...Mindent kipróbáltam,semmi nem segített,csak "döcögött" a dolog havi 1-2 vel.A legszebb éveim(26-31 között) menetek el így,és azokat már senki nem adhatja vissza.Lépj le amíg nem késő.
2014. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!