Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért aláz meg szexuálisan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aláz meg szexuálisan a férjem?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt,a férjem többször eljátszotta már,de az utóbbi hónapokban egyre gyakrabban fordul elő.Ő szinte sosem kezdeményez,mindig nekem kell,már ez is megalázó.Több mint 2 hete nem voltunk együtt,próbálkoztam este,hozzábújtam stb.Kicsit átölelt,de ennyi.Majd gúnyosan megkérdezte,hogy mást is akarnál,majd elment tévézni.Majdnem elsírtam magam,1 óra hosszát sikerült aludnom,azóta ezen rágódom.nem ez az első alkalom,volt már durvább beszólása is.
2014. szept. 12. 02:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Miért itt teszed fel ezt a kérdést? Ha 6 éve együtt vagytok, kell legyen merszed odaállni elé, és kerek perec megkérni, hogy szóljon, ha már nem szeret, mert akkor ne raboljátok egymás idejét. Kérdezz rá, komolyan...

Én ugyan csak 23 vagyok, de szintén lassan 6 éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon furcsa volt szexuális téren eleinte a kapcsolatunk, mert nem akart hozzám nyúlni egy kudarc után, és én ezt 1,5 éven át szó nélkül nyeltem, csak itthon bőgtem állandóan, hogy mi baja lehet a testemmel, miért nem akar megdugni... Igazából normális ember talán nem is vár ilyen sokáig. 1,5 év után se szexeltünk még, de legalább kinyitottam a számat, és elkezdtünk beszélgetni a témáról, beavatott az aggályaiba.

Nálatok persze más a helyzet, de arra próbálok kilyukadni, hogy nem ártana példát mutatnod neki azzal, hogy eléállsz, és beszélsz őszintén. Mert ő a férjed, elvileg szeret, és elfogad téged, tehát el kell fogadja azt is, hogy meg vagy bántva, meg vagy sértve és meg vagy alázva, és ha a férjed akar maradni, akkor mondja el, mi baja.

L23

2014. szept. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,nem kaptam választ :(
2014. szept. 12. 02:21
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

De mi az, hogy nem kaptál választ? Akkor az olyan választ jelent, amit nincs pofája kimondani, nem? Nem meri megmondani, hogy már nem szeret?

Akkor sajnos nem sokat tudsz tenni a csomagoláson kívül... Ha utánad megy, ha kér, hogy ne hagyd el, még van remény, de ha nem kezd el könyörögni, kitalálhatod a kérdésedre a választ.

Egyébként rendben van a kukija? Mikor láttad utoljára?

2014. szept. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Impotens vagy te nem jössz már be neki normális pasinak áll ha hozzáérsz
2014. szept. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Miket mondott még ami durvább? :/

Sajnállak amúgy, elég rossz lehet. Ne közeledj felé, lássa azt hogy nélküle is kiteljesült nő vagy, csinosítsd magad, és érd el hogy ő kaparkodjon utánad. Csinosítsd magad amikor látja, majd lépj le otthonról! :) ijessz rá hogy nem szorulsz rá ahhoz hogy nőnek érezd magad! ;) ja és a csinosítás szexi legyen, úgy nagyobb hatást érsz el!! :)

2014. szept. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Gyere hozzám dugni, nálunk meg pont a feleségem nem akar semmit 6 év házasság után :D


Ahogy a többiek mondták, ezt csak vele tudod megbeszélni, vagy végső esetben jöhet a válás. Nem lehet, hogy megbántottad korábban valamivel?

2014. szept. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt kiábrándult belőled, lehet hogy inkűbb valaki miatt, szóvaL már mást szeret esetleg. Innentől ne próbálkozz, hanem csak szépen öltözve, időnként menj el otthonról, legyél nő és legyél titokzatos. Ha nem szerelmes másba, hátha eszébe jut, hogy ő egy férfi.
2014. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Már nem kíván,csak ezt gyáva a szemedbe mondani.Már nem vagy nő a szemében.Hogy ennek mi az oka,azt csak ő tudhatja.Talán van valakije,vagy egyszerűen kiábrándult belőled.Szerintem nem kéne nagyon kaparnod,sokkal inkább elgondolkodnod azon,hogy lelépsz.
2014. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy harmadik van a dolgoban, akkor nem gúnyolódna. A leírásból úgy tűnik, mintha haragudna rád, ezért kérdeztem, hogy nem bánthattad-e meg valamivel, esetleg nem vesztetek össze csúnyán, nem csaltad-e meg korábban vagy csak utaltál arra, hogy bejön más pasi, ami miatt talán sérült az önérzete.
2014. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
és inkább rágódsz, mint hogy megkérdeznéd, hogy mi a f..zra véld ezt a viselkedést???
2014. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!