Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen okai lehetnek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, ha egy nő eligénytelenedik és szexuálisan eltávolodik a férjétől?

Figyelt kérdés

35 évesek, 1.5 éves gyerek van.

Igénytelenség pl öltözködés és borotválás kapcsán.

Szinte egymás mellett élnek, de nem akarják, hogy teljesen tönkremenjen a házasságuk (5 éve házasok).

A nőnek nincs senkije és nem gyerek miatt fogta meg a férjét, szereti.


2014. jan. 2. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Elfelejtette hogy továbbra is nőnek kell lennie, a házasság alatt is. Sajnálom a férjet
2014. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De mi lehet ennek az oka? Sosem volt egy cicababa, nett nő, de most mélyrepülés...az anyja sem egy nőies nő.
2014. jan. 2. 16:19
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt a gyerek miatt lehet, sok nő ilyenkor már úgy érzi, nem kell meghódítania a párját, nincs szükség erre. Másrészt a kora és a szülés miatt lehet már csúnyának érzi magát, esetleg kövérnek, öregnek... bárminek is, egy biztos nincs önbizalma és ez kihat a nőiességére is. Lehet anaként már nem tudja megélni a nőiességét úgy, mint korábban, sok nő jár így szülés után.
2014. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Mert nem fontos neki a külső. És ahogy már férjhez ment, gyereket szült, úgy gondolja, hogy nincs is arra szükség, hogy nőiesebb legyen, amiért annak idején valamennyire is nőies volt, azt gondolom azért tette, mert nem volt senkije, tetszeni akart másoknak, most meg hogy már van férje, van egy gyereke, nem foglalkozik az ilyennel. Mármint hogy tetsszen másoknak. Akár a saját férjének is. Illetve úgy gondolja, hogy gyerek mellett felesleges, hogy törődjön magával. Elfelejtette, hogy ő attól, hogy anya, attól még nő is.

Én magam is feleség vagyok és anya, de én valahogy teljesen máshogy gondolkozom ilyen téren. Én szeretek csinos lenni, mert úgy érzem magam jól a bőrömben és örülök, hogy ha ezáltal a férjemnek is örömet okozok.

2014. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Házasság és gyerek után ez az esetek többségében előfordul, nőknél és férfiaknál egyaránt.
2014. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%

Ez kb. mióta tart?

Szerintem talán meg is említhetnéd ezt neki-de persze finoman.

Ha lenne szülinapja,vagy névnapja,akármi akkor vehetnél is neki egy tisztálkodó csomagot jelzésképpen.

Mellé meg egy új ruhát,vagy ilyesmiket.


Esetleg menj el a boltba,mondván hogy neked új kabát,pulcsi,nadrág kell,és hívd el magaddal,menjetek együtt.

Hátha talál valamit magától is.Vagy akár te is mutathatsz neki egy-egy jól kinéző,szerintem hozzá illő ruhát,pulcsit,és hátha megvenné.Mondhatod neki,hogy próbálja fel,meg hogy jól néz ki,megéri megvenni.


Ez persze,amiket most leírtam,nem a probléma forrása,hanem csak a megoldás.

2014. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A szülés óta biztosan.
2014. jan. 2. 16:36
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Depressziós?
2014. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Mert sok nő a gyerek után megszűnik nőnek lenni, csak anyaként működik tovább. Ahhoz meg nem kell jól ki nézni szerintük, el lehet hízni. Vagy pont az történt, hogy a férfi kezdett kizárólag anyaként tekinteni rá, ilyesmi is lehet. Vagy hiába vállalták közösen a gyereket, minden az anyukára hárul a férfi nem segít otthon semmit. És már se ideje se kedve egy olyan embernek kiöltözni, aki szállodának nézi az otthonát. Sokmindentől függ. De mindketten hiábask, ha ilyesmi történik.
2014. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Én vennék neki egy csokor virágot,többször kedveskednék, növelném az önbizalmát! Biztos elhagyta magát,és lám már te sem közlöd vele, hogy nőnek tartod! Így könnyű ám eligénytelenedni, ha nem kap soha jelzéseket tőled!


Hívd el egy étterembe,lepd meg virággal.

2014. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!