Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen okai lehetnek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, ha egy nő eligénytelenedik és szexuálisan eltávolodik a férjétől?

Figyelt kérdés

35 évesek, 1.5 éves gyerek van.

Igénytelenség pl öltözködés és borotválás kapcsán.

Szinte egymás mellett élnek, de nem akarják, hogy teljesen tönkremenjen a házasságuk (5 éve házasok).

A nőnek nincs senkije és nem gyerek miatt fogta meg a férjét, szereti.


2014. jan. 2. 16:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is a gyerek az oka a dolognak. Nem azt mondom, hogy azért van, mert ezután csak anyukaként akar funkcionálni tovább, meg már nem akar tetszeni a férjének, egyszerűen lehet, hogy annyira lefárasztja a gyerek, hogy nem marad energiája magára és a párjára. Magamból indulok ki. A gyerekem még 1,5 évesen sem aludta át az éjszakákat, minimum 3-szor kelt. (1,5 év nem alvás nagyon kimeríti ám az embert). Délután is nehéz volt elaltatni. Az evés kín keservesen ment falatról falatra, mellette még valahogy vezettem a háztartást, de az volt az utolsó gondolatom este, miután sikerült letenni, hogy epiláljak. Amikor a gyerkőc dolgai rendeződtek, nekem is maradt időm magamra.


A másik, amit már előttem is leírt valaki, hogy nem lehet ez a szülés utáni depresszió egyik tünete?

2014. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
pl mert k...rva fáradt? depressziós?
2014. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is van gyerekem, ő is volt kicsi és tény, hogy nagyon sok időmet elvette, de attól még nem lettem igénytelen. Lehet hogy nem hetente szőrtelenítettem, csak 2-3 hetente, lehet hogy nem vágtam magam minden nap puccba, de attól még ha kitettem otthonról a lábamat, azért felvettem egy normális ruhát. Szóval a teljes eligénytelenedést nem magyarázza az, hogy nincs ideje a gyerek mellett! És ez saját tapasztalat!

Akinek abszolút nem számít a külső, nem látja magában a nőt, az nem is fog adni magára akkor sem, ha lenne több ideje! Amelyiknek meg számít, az meg kerít rá egy kis időt néha, hogy tegyen valamit a külsejéért és ne legyen igénytelen!

2014. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi okot ők tudják. Sok oka van, nem írok köteteket ide.


Ha a pasinak van igénye a szexre, a nőnek semmi, akkor a házasság előbb-utóbb úgyis tönkremegy, vagy valamelyik fél belebetegszik abba, hogy - már bocs a vulgaritásért - k-f-lnie KELL és ehhez még jó képet is kell vágnia, vagy k-f-lnie nem szabad, de félrelépnie sem, vagy erre eleve képtelen.

2014. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

De nagy baj, ha valaki az mellett, hogy anyuka még próbál adni is magára!

Ezek szerint, aki lepontozott annak az anyaság együtt jár az igénytelenséggel is.

Hát számomra nem, és akit ez zavar, hogy adok a külsőmre és nőnek érzem magam anyaként is, az csak nyugodtan pontozgasson, ha ebben leli kedvét, attól én még jól fogom magam érzeni a bőrömben!:)

2014. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

hát a nő biztos elfoglalt a gyerek miatt , meg sok a dolga ilyenek , de ez nem ok az igénytelenségre

az igénytelen aki az akar lenni mert ha nem vak láthatja hogy nem ugy kéne kinéznie ahogy

2014. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyukája is ilyen, akkor egyszerűen azért, mert ezt látta.

Engem anno úgy nevelt anyukám, hogy amelyik nő ad magára, az üresfejű, mert minek pazarolja az idejét fodrászra, kozmetikára, ruhákat vásárolgatni, amikor ő is tök jól elvan a farmerjában és néhány pólóban. Amelyik nő meg kozmetikázik, az nem csak üresfejű, hanem még utcasarki is. Iszonyú vitáink voltak, amikor tizenévesen ki akartam szedni a szemöldököm és emiatt mindennek elmondott, vagy amikor vizsgaelőadás előtt szólt a balett-tanárnőnk, hogy mivel már kamaszodunk, színpadra lépés előtt legalább a hónaljunkat borotváljuk le...


Azóta persze felnőttem és odafigyelek magamra. De mivel valahol tudat alatt nagyon bennem van, hogy tisztességes nő nem csinál ilyeneket, nehéz. Mindig rossz érzés tölt el. És ha bármi problémám van, sajnos tény, hogy kapásból a gyantázás az, amit kihagyok :(

2014. jan. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igénytelen az szerintem, aki elhanyagolja a testi-lelki higiéniát. A többi csak sallang, sok szerencsétlen nő szenved a megfelelési kényszertől.
2014. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy elhidegült a férjétől, vagy csak a libidója került 0-ra a szülés után és azzal tartja távol magát a pasitól fizikailag, hogy elhanyagolja magát.
2014. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!