Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért aláz meg szexuálisan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aláz meg szexuálisan a férjem?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt,a férjem többször eljátszotta már,de az utóbbi hónapokban egyre gyakrabban fordul elő.Ő szinte sosem kezdeményez,mindig nekem kell,már ez is megalázó.Több mint 2 hete nem voltunk együtt,próbálkoztam este,hozzábújtam stb.Kicsit átölelt,de ennyi.Majd gúnyosan megkérdezte,hogy mást is akarnál,majd elment tévézni.Majdnem elsírtam magam,1 óra hosszát sikerült aludnom,azóta ezen rágódom.nem ez az első alkalom,volt már durvább beszólása is.
2014. szept. 12. 02:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre csak a férjed tudja a választ. Hívd el egy közömbös helyre, mondjuk egy kávézóba és ott nyíltan beszélj a témáról. Ki fog derülni mi az oka a visszahúzódásának és biztos hogy nincs olyan, hogy azon nem lehet segíteni.
2014. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
15%
A férjed bizonyára kiélte magát fiatalon, és a házasságára már nem maradt libidója.
2014. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha kérdezted, de nem adott választ, az egyet jelent csak. A válasz olyan, ami neked nem esne jól vagy ő szégyelli. Ez lehet az, hogy már nem szeret, az, hogy van valakije, de akár az is, hogy nem működik neki. Nem tudom mit lehet tenni, mert ha az egyik nem dolgozik a probléma helyrehozatalán, hanem nem törődik vele, akkor veszett fejsze nyele....
2014. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
Tölem nem kéne kérned:$..ugornék...f/27
2014. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ma bocsànatot kért,de tovàbbra sem történt semmi. Cukorbeteg, ami a későbbiekben valóban okozhat impotenciàt,de az orvosa azt mondta,majd 10 év múlva jöhetnek ilyen gondok,most csak akkor,ha nem tartja a diétát és nem szedné a gyógyszert rendesen.Ezekre figyel.Nem ez lehet a baj.
2014. szept. 12. 21:27
 16/25 anonim ***** válasza:
Szeretője van nem kíván már téged de nem akar megbántani hogy ezt a szemedbe mondja
2014. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Mint ha én tettem volna fel a kérdést annyi változással,hogy mi 10 hónapja nem szexeltünk. Nem tudok már mit tenni kezdem feladni a válasz keresését,mert 1000 szer kérdeztem és 1000szer nem jött válasz rá. De úgy látom nem csak én bőgök és nem alszok ez miatt. Speciel most is.
2014. szept. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
6%
De minek akartok sexlni örüljetek hogy nem kell más férfi meg folyton akarja inkább ettől sznvednk a nők örüljetek hogy megússzátok
2014. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen nagyon rossz érzés lehet ha férfi szeretkezik folyton a párjával. Egyszerűen szörnyű nem is tudom hogy lehet úgy élni
2014. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Lehet,20 év után én is örülni fogok, ha nem kell,de még vágyom rá. Ez baj???
2014. szept. 13. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!