Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan oldjátok meg a főzést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldjátok meg a főzést?

Figyelt kérdés

A párommal a főzés miatt megy a vita. Vasárnap csináltam paprikás csirkét, aznap vettem a baromfistól a húst, rögtön meg is csináltam. Szerintem nem volt semmi baja, nem volt büdös meg semmi, de a párom szerint savanyú volt meg romlott, nem volt hajlandó megenni, így dobhattam ki a kukába... Ma főzni akartam ilyen mustáros-fokhagymás mártásban sült csirkecombokat, mire a párom rámripakodott, hogy ő azt utálja, ne főzzek azt, különben sem tudok normális ételt főzni? De ha kérdezem tőle, hogy mit főzzek, akkor csak annyit mond, hogy én vagyok a nő, találjam ki én, ő bármit megeszik...


A másik problémája meg, hogy drága a hús, sokba van a kaja, sok vele a macera, nagy a kupi utána, ami amúgy vicces, mert ezekkel mind-mind én kínlódok csak... Most már betelt nálam a pohár. Komolyan, most már ételhordóval fogom hozni a kaját étteremből, 500 forint egy menü, aztán azt eszi amit főztek, nem érdekel... Tényleg nem vagyok egy konyhatündér, mert dolgozom is, csinálom a háztartást, hát azt hiszi, hogy majd én minden nap mást főzőcskézek neki?


Ti mindezt hogyan csináljátok? Hogyan oldjátok meg? Tényleg van olyan, aki munka meg minden mellett naponta főz?


2014. szept. 9. 09:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk én főzök, mert én érek haza hamarabb (rövidebb a munkaidőm). 12 éves korom óta magamra főzök amúgy is, szóval volt időm gyakorolni:). A férjem szereti a kajáimat.

Úgy szoktam, hogy mindig akkora adagot főzök, amit megeszik vacsorára, és dobozba elvisz másnap ebédre. Mikor másnap hazajön, megint más kaja van vacsira, és azt visz másnap ebédre és így tovább....

Magamra pedig külön főzök.


Ha a férjednek nem tetszik, mond meg, hogy főzzön magára vagy oldja meg ahogy akarja. Miért neked kéne főzni mindenképp ha semmi más házimunkát se csinál meg mert mindent te csinálsz?

Nem is értem, miért te viszed a háztartást, ha mindketten dolgoztok. Mi a p...csömért vállal egy nő önként cselédszerepet????

Ne is haragudj, de ha te csinálsz mindent, és ezt szó nélkül teszed akkor meg is érdemled. A házimunkának közösnek kell lennie ha mindkét fél dolgozik. Nálunk nincs is ebből probléma. Soha nem is volt kérdés, hogy mivel mindketten dolgozunk, mindketten csináljuk a házimunkát is. A férjem egyedül azt kérte, hogy a főzést én csináljam, mert ő utálja. Meg ideje se lenne rá hétköznap mert nagyon későn ér haza. Ő cserébe csinál mást:), nekem meg nem kerül semmibe, mivel este hattól itthon vagyok.

2014. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Együtt dolgozunk a férjemmel, sok utazással jár, szóval hétközbe valahol eszünk vagy főtt ételt, vagy hideget. Hétközbe csak akkor főzök, ha otthon maradok. (Időnként itthon szoktam maradni a nagyobb háztartási munkákat elvégezni.) Hétvégén a főzés nagyon változatos. Mert nagyon szeretünk csavarogni, szóval ha olyan a program akkor marad az étterem vagy valamelyikünk szülei. Viszont ha itthon vagyunk akkor főzök, vagy időnként a férjem is szokott.
2014. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!