Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan oldjátok meg a főzést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldjátok meg a főzést?

Figyelt kérdés

A párommal a főzés miatt megy a vita. Vasárnap csináltam paprikás csirkét, aznap vettem a baromfistól a húst, rögtön meg is csináltam. Szerintem nem volt semmi baja, nem volt büdös meg semmi, de a párom szerint savanyú volt meg romlott, nem volt hajlandó megenni, így dobhattam ki a kukába... Ma főzni akartam ilyen mustáros-fokhagymás mártásban sült csirkecombokat, mire a párom rámripakodott, hogy ő azt utálja, ne főzzek azt, különben sem tudok normális ételt főzni? De ha kérdezem tőle, hogy mit főzzek, akkor csak annyit mond, hogy én vagyok a nő, találjam ki én, ő bármit megeszik...


A másik problémája meg, hogy drága a hús, sokba van a kaja, sok vele a macera, nagy a kupi utána, ami amúgy vicces, mert ezekkel mind-mind én kínlódok csak... Most már betelt nálam a pohár. Komolyan, most már ételhordóval fogom hozni a kaját étteremből, 500 forint egy menü, aztán azt eszi amit főztek, nem érdekel... Tényleg nem vagyok egy konyhatündér, mert dolgozom is, csinálom a háztartást, hát azt hiszi, hogy majd én minden nap mást főzőcskézek neki?


Ti mindezt hogyan csináljátok? Hogyan oldjátok meg? Tényleg van olyan, aki munka meg minden mellett naponta főz?


2014. szept. 9. 09:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

egy fél doboz tejnél eljátszom, hogy kivágom

de egy friss, akkor készült csirkét???

ha szerinted nem volt baja, én tuti ettem volna belőle, ő meg rája a küszöböt!

rem, gyereket nem akarsz, mert meghülyülsz a két kicsivel majd!

2014. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként ha van rá keret, nyugodtan fizess be ebédszállítóhoz. Időt és energiát is spórolsz vele, hétvégén pedig főzhetsz.
2014. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%

szerintem a hozott kaját is fikázná

mint egy szaros gyerek, akinek semmi sem jó

akkor nem eszik, oszt csókkolom

2014. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek után közölném vele, hogy ha nem tetszik a menü, akkor be lehet állni a konyhába főzni. Sehol nincs előírva, hogy csak egy nő vehet a kezébe fakanalat.

Én nem főztem naponta, amíg dolgoztam, mindketten ettünk a munkahelyünkön hétköznap, hétvégén volt csak főtt étel otthon. Nem is lehetett volna kivitelezni, én este 8 körül szoktam hazaérni, a férjem általában még később. Most így mindenórás kismamaként van időm a konyhában pepecselni és a gyerek mellett is meg fogom oldani, de ha visszamegyek dolgozni, akkor már nem fog menni.

2014. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Na tudod egy ilyen pasit nem kell kiszolgálni sőt! Ez már finnyázás, amit csinál. Én a helyedben főznék magamra és megmondanám neki, drágám, ha kell eszel, ha nem kell, akkor egyél, amit találsz vagy főzz magadnak. Ne szolgáld már ki ilyen szinten és ne legyen már neki természetes minden. No meg persze ne finnyáskodjon ilyen szinten.
2014. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy oldanám meg, hogy főznék magamnak, ő meg eszik, amit akar.


Esetleg főzzön ö.

Mégis milyen alapon várja el a teljes kiszolgálást?

És ha megkapja, akkor köszönet helyett csak panaszkodik és duzzog?


Üljetek le, és beszéljétek meg, osszátok szét a házimunkát, mert ez így nagyon nem jó.

2014. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem főznék rá, amúgy is nagy luxus délben is főtt étel meg este is, egyen szendvicset vagy csináljon magának kaját. Nem értem mit kell ezen problémázni, meg mit izgatod magad miatta, ha valami nem tetszik, amit te csinálsz akkor csinálja ő.
2014. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Mi úgy oldjuk meg a főzést, hogy 4x főzünk egy hetente, ebből szombat-vasárnap komplett menüsort, mert imádunk főzni. Hétköznap időspórolásképp 2 napra főzünk :) Sokszor főz a férjem is egyedül, én is, de együtt is szoktunk.


Azt nem értem, a te férjed minek fintorog az ételre, ha ő maga nem tesz semmit?? Miért szolgálod ki?


És a másik: mi a bánatnak kellene naponta főzni?

Nem kell 3-4 napig ugyanazt enni, de a vasárnapi adagból marad hétfőre, utána kedd főz az ember, aztán meg csütörtök. Kész, ott a hétvége. Vagy ha kibírjátok akkor kedd után csak péntek, mi 3 napig már nem esszük meg ugyanazt, szóval nem téma. Vagy egy héten 1x rendeltek.


Én imádok főzni tényleg, hétvégén szívesen csinálom órákig, de 8 óra munka után du. 5-kor azért nem feltétlen van rá időm minden nap.

2014. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

"

Hu, hát én 1 óra alatt járom meg a bevásárlást, pedig busszal járok. Sajnos nincs kocsink, pedig ennyivel egyszerűbb lenne úgy :( Egyedül nem is tudok sok mindent cipelni. "


Te tényleg ekkora balek vagy::?: Ő miért nem segít???

2014. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A bevásárlást rendeljük, nekünk is sok idő lenne elmenni, 10 órát dolgozunk naponta, ráadásul most már suliba is járok, örülök ha este van időm és energiám lemenni futni egy kört. Ma például nem volt.

Nagyjából felváltva főzünk, de ha nem akarná megenni, amit főztem, tuti azt mondanám, hogy innentől főzzön ő magának. Ha valamiért a főzés nem opció, akkor viszont rendelünk kaját, drága, de többet ér a pihenés.

2014. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!